Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowanie frazy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zablokowanie frazy (/Temat-Zablokowanie-frazy-71905)

Strony: 1 2


RE: Zablokowanie frazy - Mksuzi - 29-06-2013 09:50

A co wy tacy chętni do zmniejszania roboty moderatorom ? Jerk2

Im więcej się pojawi pozamykanych tematów eremail, tym więcej ludzi nabierze świadomość że to SCAM.


RE: Zablokowanie frazy - GreenDay - 29-06-2013 10:15

Admin może wprowadź zabezpieczenie dla nowych kont, do 20 postów nie można dodawać linków żadnych do sygnaturki a do 30 linków w treści . Trochę się będą musieli namęczyć i zaraz będzie widać po postach kto goni aby dobić do tego minimum Big Grin


RE: Zablokowanie frazy - Super Khan - 29-06-2013 14:43

Cytat:20 zł otrzymasz od razu za rejestrację
To jest prawda czy fejk? Lol


RE: Zablokowanie frazy - Stworkowaty - 29-06-2013 15:08

Prawda.. -_-.


RE: Zablokowanie frazy - vankosiara - 29-06-2013 15:16

@GreenDay

Dobrze prawi Wink
Chociaż dobrym pomysłem jest po prostu czekać i zamykać ich tematy to w końcu zrozumieją, że jest to SCAM i nie ma tu dla nich miejsca..


RE: Zablokowanie frazy - bitu92 - 29-06-2013 15:40

Ja co chwile coś zgłaszam Big Grin Nie da rady zablokować bo zrobią np przez adf.ly Big Grin


RE: Zablokowanie frazy - Br0nek1234 - 29-06-2013 15:54

Ja też zgłaszam tylko niektórzy w to uwierzą i będą mieli wstręt do zarabiania przez internetSmile A przecież tu chodzi o dobro dla wszystkich użytkowników;]