Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? (/Temat-Upominek-z-list-FINALNA-WERSJA-CZY-CHINSKIE-GOWNO-7161)

Strony: 1 2 3


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA :) - SZAFI - 15-05-2010 22:13

Dajcie to do kosza bo to mnie dobija takie chińskie gówno dla Z-lista ...


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA :) - Paviano - 16-05-2010 08:02

Lockerz tego nie ogłosił więc nie będzie chińskich gówien...
Pewnie oni wymyślili sobie nazwę Survival Digital Kit do sprzętu, który będą rozdawać Z-Listerom.


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA :) - wikiwik16 - 16-05-2010 09:10

Pytanie nie do tematy, nie chce starych odgrzebywać. Ale czy lutowo/marcowi Z-listerzy otrzymali koszulki??


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA :) - Lubelak - 16-05-2010 09:24

(16-05-2010 09:10)wikiwik16 napisał(a):  Pytanie nie do tematy, nie chce starych odgrzebywać. Ale czy lutowo/marcowi Z-listerzy otrzymali koszulki??

ja nie i nie dostane zapewne napisali że już nie wysyłają


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? - tomekrajdy - 16-05-2010 10:47

Ludzie! Nauczcie się czytać. W liście od lockerz pisało że będzie to DIGITAL SURVIVAL KIT ale nie podali szczegółów. A ta nazwa jest bardzo szeroka. Więc czekajmy spokojnie na to aż przyślą.


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA :) - wikiwik16 - 16-05-2010 22:04

(16-05-2010 09:24)Lubelak napisał(a):  
(16-05-2010 09:10)wikiwik16 napisał(a):  Pytanie nie do tematy, nie chce starych odgrzebywać. Ale czy lutowo/marcowi Z-listerzy otrzymali koszulki??

ja nie i nie dostane zapewne napisali że już nie wysyłają

Koszulek nie wysyłaja dl atych zo cdobyli status po któryms tam kwitania o ile sie nie myle, pozostali mieli jeszcze otrzymac koszulke.
A od LOCKER dostałem tylko 2 e-maile, jak sie zalogowałem i gratulacje za zdobycie Z-listSmile


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? - Hoffman - 16-05-2010 22:24

Po 19 marca mieli nie wysyłać, ja miałem wcześniej zlista, ale i tak pewnie nie dostane, już dawno by doszły ;p


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? - Tidus - 17-05-2010 07:48

mhahahaha. Konam z was.. Lockerz takiej chińskiej "rzeczy" nie będzie wysyłać! Aż żal. Jedna osoba powie ze jakiś sprzęt chiński do czyszczenia aparatu ... Skad oni to wiedza?


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? - OneWho§ighs - 18-05-2010 16:40

tak wogule to wiadomo co będą teraz dawać za status zlistera? powoli się do tego zbliżam i jestem ciekaw.


RE: Upominek z-list! FINALNA WERSJA??CZY CHINSKIE GÓWNO? - Magnus - 18-05-2010 16:43

Survival kit - zestaw do czyszczenia aparatów na 75 %