Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gazetka LFE - numer #1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gazetka LFE - numer #1 (/Temat-Gazetka-LFE-numer-1-7153)

Strony: 1 2


RE: Gazetka LFE - numer #1 - BartuS - 15-05-2010 21:44

(15-05-2010 20:00)SZAFI napisał(a):  Może być, a może by tak jeszcze jakieś wywiady z użytkownikami robić ;d

Good pomysł. Robiłbym z Administracją wywiady. +


RE: Gazetka LFE - numer #1 - MotorniczyTramwaju - 15-05-2010 21:52

Ok, sry za te moje wywody, postaram się ich uniknąć i pisać bardziej "na chłodno". Dzięki BartuŚ za poskładanie całej gazetki. Surowe oceny też będą brane pod uwagę.


RE: Gazetka LFE - numer #1 - BartuS - 15-05-2010 21:54

Spoko, i tak nie miałem co robić, więc dopracowałem ją
Tak niektórzy mówią "Mniejsza rozdzielczość", taka rozdzielczość to kartka A5 ;d


RE: Gazetka LFE - numer #1 - Razer - 15-05-2010 22:03

No więc lecimy, trochę srogo będzie:
- graficznie mi się to nie podoba zbytnio - niestety...
- jeśli chcecie gazetkę, to na str. głównej ułóżcie jakoś newsy - najważniejszy na środku i większy, pomniejsze po bokach itp.;
- mniejsze rozdziałki;

Teraz dla CB Bartuś specjalnie porady graf., mam nadzieję, że działasz w PS. Może wiele tam nie umiem, ale niech będzie...
- w takich pracach używaj palety góra 5 kolorów;
- korzystaj z dobrodziejstw PS'a - wycinaj elementy, baw się ich ułożeniem - korzystaj z masek;
- ustal jedną czcionkę do pisania;
- da mnie te "pasy" odpadają;
- pomyśl o przejrzystości gazetki - moze by tak zastosować kolory białe i szare? Gradientami się pobawić, itp.

Jak coś, to napisz na PRIV to Ci rzucę jakiś projekt.

Pozdro


RE: Gazetka LFE - numer #1 - BartuS - 15-05-2010 22:11

PS, ps, nic innego ;]

Dzięki za porady ;]