Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
w co zainwestować skromne 450 zł ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: w co zainwestować skromne 450 zł ? (/Temat-w-co-zainwestowac-skromne-450-zl-71325)

Strony: 1 2 3


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Szaman1644 - 19-06-2013 10:10

Nikt ci nie zapewni zysków, bo nikt nie wie, ile program potrwa. PPA jest bez żadnej inwestycji. Trzeba tam włożyć dużo pracy, ale jako początkujący możesz dojść do 300 zł miesięcznie, a potem nawet lepiej, więc nie ma co się zastanawiać Smile


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - pshemko666 - 19-06-2013 10:34

No to myślę, że spróbuję z tym PPA.
A co do inwestycji to przejrzę forum, znajdę kilka hyipów i wrzucę na nie po części mojej kasy. Tak chyba będzie najlepiej.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Pozdro - 19-06-2013 10:52

Może ktoś podać jakiegoś linka do tego PPA bo sam się zainteresowałem 'Wink AHP do konca tego roku spokojnie pociągnie Wink


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - duzypawel - 19-06-2013 10:57

(19-06-2013 10:52)Pozdro napisał(a):  Może ktoś podać jakiegoś linka do tego PPA bo sam się zainteresowałem 'Wink AHP do konca tego roku spokojnie pociągnie Wink

NA PEWNO pociągnie do końca roku tego albo następnego nawet Smile

a może i nie Smile równie prawdopodobne jest, że zbiorą się za tydzień.

'jakiegoś linka' do PPA znajdziesz na forum - jest przecież cały dział o uploadzie.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - As7 - 19-06-2013 11:23

PPA to masz to co ja w sygnaturce Wink poczytaj trochę o serwisach a jak to wszystko działa.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - mireck - 21-06-2013 19:02

Moze, po prostu zainwestuj w strone www, PPA, bloga. Hosting - domene - wypromowanie i wypozycjonowanie. Na pewno sie zwroci jak troche czasu i pracy w to wlozysz, no i nie duzo pieniedzy. A reszte przepij Tongue hahhahah


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Yogii - 22-06-2013 08:31

a ja bym zainwestował w jakis program partnerski
bukmachera lub giełde/forexa

dobrze zatargetowana reklama i z czasem zyski same będą wpływać


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Sp00n - 22-06-2013 22:26

W PPA stracić nie można ;p tylko zysk, ale jest o wiele trudniejszy.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - dawid327 - 24-06-2013 00:09

ja polecam staking , poczytaj na forum pokerstrategy.pl co to jest i jak działa fajna opcja inwestujesz ile chcesz , sam sobie dobierasz długość trwania oferty oraz stopień ryzyka , oczywiście istnieje opcja wyjścia na minus , ale jak się zorientujesz jak to wszystko działa to obraz strat będzie naprawdę nie wielki , jak bardzo często inwestuję w różnych graczy i w zdecydowanej większości jestem na + raz kilka % a innym razem kilkadziesiąt . Oczywiście czasem zdarza się - ale nie jest to 100% tylko załóżmy otrzymuje zwrot w wysokości 80% zainwestowanej kwoty.


RE: w co zainwestować skromne 450 zł ? - Mimethic - 26-06-2013 09:57

Może lepiej zastanów się nad ewentualnym powiększeniem kapitału startowego. Przy takiej kwocie procent ryzyka jest tak wielki, że możesz stracić dużo. Tym samym może Cie to zniechęcić do dalszych inwestycji i zostaniesz jednym z tych cudownych wegetujących o stałej lekkiej pensyjce.

Są wakacje, idź do pracy. Pod koniec wakacji uzbieraj te kilka tysięcy, weź do łapki jakąkolwiek książkę o inwestowaniu i czytaj. Ogarnij temat. Jeśli młody czlowiek, dostaje do rąk 500 zł i marzy mu sie inwestycja... Niech wpierw nie tyle nauczy się w co inwestować, ale jak inwestować.

Pozdrawiam