Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! (/Temat-ILa-ilivingapp-com-Zarabiaj-po-2000-miesiecznie-71229)

Strony: 1 2 3


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - patulsky1337 - 03-07-2013 22:36

Ok masz plusa ode mnie Smile Jutro jak będę na swoim komputerze to dostaniesz refa i się zapoznam.

Fajnie by było jakbyś kiedyś napisał jakiś poradnik albo co do tego serwisu bo wydaje się on nawet dobry.

Pozdrawiam.


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Takeo - 03-07-2013 23:53

Za co dokładnie płaci iLA ? Za oglądanie tych filmów, które przychodzą ?


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Lion94 - 04-07-2013 02:07

@kasass:
Z tego co widzę, to nie trzeba mieć, możliwe że regulamin tak nakazuje, jednak przy rejestracji nie ma takiej potrzeby.
natomiast tak opłata 9,95$ jest ściągana wprost z e-walleta co miesięcznie.

@patulsky1337:
dzięki, ciekawa propozycja myślę że ją w niedługim czasie wykorzystam,
jednak żebym nie poszedł na łatwiznę, bo całej sztuki marketingu nie odsłonie, jednak mogę dać wskazówki - ot co Smile

@Takeo:
iLA płaci głównie i konkretnie za matrycę 3x7 + za poleconych, jako dodatkowy bonus.
Jednak ty i tak się kształtujesz i tak jakby pracujesz u nich jak w Firmie,
zdobywasz wyższe doświadczenie.
Firma iLa dba o twoją reputację, hmm o twoją wartość metoryczną,
rozwijanie się, poznawanie świata - można to wykorzystać do nagrywania swoich filmów, choćby, można by o tym napisać książke.

Co mam na myśli?
Po wskoczeniu na poziom 'Associate Manager', będziesz nieźle zarządzał
poleconymi i wprowadzał ich do programu, opcja ta pozwoli ci bez problemu pozyskać nawet od 100-200 poleconych.


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Takeo - 04-07-2013 17:00

Filmy będą w języku polskim ? Czy zysk (mam namyśli więcej zarobków niż abonament) będzie już po pierwszym miesiącu ?


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Lion94 - 04-07-2013 18:35

Tak, filmy co chwila są nowe na YT, w języku polskim - prezentacje, plany kompensacyjne iLa wszystko. Gdy będę miał dostęp do mikrofonu, to nagram filmik. Możesz nagrać nawet filmik z kamerki twojej jeżeli masz, w danym miejscu i mówić o iLa, myślę że jakoś też przyciągniesz widzów.

Zarobek pewnie się opłaci, może nawet i po miesiącu, ale to jest wiecie dodatkowy zarobek - chodź ci co nie mają pracy mogą go wykorzystać jako główny - pewnie że się sprawdzi. Abonament przestaje się płacić po zaproszeniu 12 osób do swojej struktury.
Poleceni spadają, gdy ktoś zaprosi ciebie - potem ty zaprosisz kogoś,
i następnych więc oni tak czy inaczej spadną.

Zapraszam serdecznie do iLa, dużo jest miejsc, więc ten biznes się opłaci.


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Takeo - 04-07-2013 19:20

Czy osoba która zaproszę może być z zagranicy ?


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Lion94 - 04-07-2013 19:43

@up:
Tak może być, osoba z zagranicy.

Dodatkowo zapraszam na Webinar w najbliższą niedzielę o godzinie 21.00, zostaną przedstawione wszystkie tajniki programu oraz nowości!
Zapraszam!
Link do webinaru: http://login.meetcheap.com/conference,webinar-polska


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - met - 07-07-2013 22:10

Matrixy najszybciej padają, zwłaszcza jak trzeba szukać ludzi, którzy muszą jeszcze płacić za coś.


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Lion94 - 15-09-2013 01:52

Projektem się zajmę za parę miesięcy... jak wszystko u siebie ogarnę...
to fakt że niektóre MLM-y padają - no ale ten jest jednym ze słusznych MLM.


RE: ILa - ilivingapp.com - Zarabiaj po 2000$ miesięcznie! - Lion94 - 19-12-2014 02:53

Proszę o zamknięcie tematu ponieważ ilivingapp.com jest scamem.