Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci (/Temat-Sprzedam-Doladowania-do-kazdej-sieci-71194)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - lolo12 - 16-06-2013 13:43

(16-06-2013 13:36)Narodowiec1920 napisał(a):  Maniek to może być americanhistroy przecież a histroy znał mojego PP. Sam nie wiem czemu on używał mojego pp i jaki miało to sens.

Aha. To swojego Paypala im też podałes bo przeciez z tego meila wysyłali kase za doładowania po czym składali spór o nieautoryzowaną transakcje.



Wyślij mi na PP:
[email protected]
Jeden grosz i będę widział czy jesteś Sebastian Kalisz. User Maniek1997 posługiwał się takimi danymi.

Czekam na odp. Ale chyba nic mądrego nie wymyślisz.


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - Narodowiec1920 - 16-06-2013 14:04

Nazywam sie tak rzeczywiście ale to ON PODSZYWAŁ SIE PODE MNIE! JA NIE JESTEM MANIEK

macie screen jak chcecie


[Obrazek: 2qixy5w.jpg]

Ten Marcin to konto od Americana...


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - tomazzi - 16-06-2013 14:15

używał, podszywał .... wszystko tu śmierdzi jak nieświeża ryba
osobiście radze każdemu omijanie interesów z narodowiec szerokim łukiem bo później będzie płacz wielu w razie wtopy i prośby o pomoc co zrobić by odzyskać pieniądze


ktoś gdzieś pisał dobrze w 1 temacie :

100 wartościowych postów i 100 repów za transakcje z kimś i dopiero wtedy możność założenia tematu ze swoją ofertą
wielu leniwych infantylnych oszustów przegoniłyby te ograniczenia wtedy z forum

może warto administracjo pomyśleć nad takim rozwiązaniem ?


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - Narodowiec1920 - 16-06-2013 14:22

a co ty możesz kurwa wiedzieć. nigdy ze mną nie robiłeś interesów, wpie....lasz sie i myślisz że wszystko wiesz. JA NIE JESTEM OSZUSTEM JPRDL KURWA CZEPIAJCIE SIE AMERICANA A NIE MNIE!


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - swawolny_senior - 16-06-2013 14:28

kurwa to po włosku zakręt
gdzie zakręty człowieku robisz ?
miałem sam coś kupić, ale widząc takie bredniowate tłumaczenia, że coś korzystał, wykorzystywał, podszywał to ja dziękuję ale z podejrzanymi typkami jak ty narodowiec tak bełkotliwie się tłumaczącymi jeszcze żadnych transakcji nie przeprowadzam


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - Narodowiec1920 - 16-06-2013 14:32

Temat do zamknięcia.


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - szczygielek - 16-06-2013 14:32

GaduAir już nie ma pokerface . Kupie plus 5zł za 3zł Smile jeśli wyślesz pierwszy Smile

PS. nie wymagaj, aby ktoś wysyłał Ci pierwszy pieniądze, skoro masz niższą reputacje od niego.

Po tym temacie i wypowiedziach innych można wywnioskować, że coś kręcisz Smile


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - Narodowiec1920 - 16-06-2013 14:35

Nic nie kręce. Wystarczyło że raz nieświadomie współpracowałem ze oszustem czyli americanem i teraz to sie ciągnie...


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - szczygielek - 16-06-2013 14:39

patrzy wyzej. Chętny?


RE: [Sprzedam] Doładowania do każdej sieci - daniel42na - 16-06-2013 14:40

Nie chce się wtrącać, wymądrzać czy tam offtopować.. ale skoro wy tutaj urządzacie sobie taką ruchawke to dodam coś od siebie

początkowo też myślałem że americanhistory i narodowiec to te same osoby, nawet nicki z tej samej kategorii...
jednak używając google można bardzo szybko dojść do pełnych danych narodowiec1920, gg i email używany przez niego od lat w przeróżnych serwisach..
szczerze wątpie aby był on oszustem.