Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mlekoju - 06-06-2013 09:02

Co do tematu sieci afiliacyjnych ma się bardzo akurat.

Bo z jednej strony opisałem swoją sytuację, ale z drugiej dałem do zrozumienia, że na sieciach się nie zarabia od razu, z resztą sam to potwierdzasz swoim założonym tematem.

I takie trochę przez zawiść hasła z pierwszego Twojego zdania wyżej nie jest mile widziane, bynajmniej u mnie Undecided


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 06-06-2013 09:31

Zawiść. Smile Każdy sądzi wedle siebie, ja nie życzę nikomu źle.

To temat o Afiliant.com, jeśli chcesz pogadać o sieciach afiliacyjnych ogólnie, zapraszam na PW albo załóżmy sobie odpowiedni temat do tego - chętnie wtedy poprowadzę rozmowę.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 11-06-2013 10:10

Widzę kilku refów, ale tutaj cisza - potrzebujecie jakiejś pomocy? Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Macieqx - 11-06-2013 10:28

Miałem w niedzielę kłopoty z rejestracja w sieci, ale napisali mi mail, że wszystko już jest w porządku, także dziś się zarejestruje. Swoją droga, naprawdę dobra strona to blablacar, chętnie sam się tam zarejestruje.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 11-06-2013 10:29

No i już będziesz miał pierwszego leada. Smile Teraz kwestia to zdobyć ich więcej. W razie czego - pisz. Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Macieqx - 11-06-2013 18:09

Nosz chyba człowieka coś trafi

http://screenshooter.net/2075951/ummcnlo


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 12-06-2013 09:32

Macieqx - z tego co widzę, to mi refów wciąż przybywa, więc ludzie się rejestrują. W którym momencie rejestracji Ci wywala taki błąd?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Macieqx - 12-06-2013 10:44

Wpisane mam wszystko prawidłowo, osoba fizyczna, imię nazwisko, mejl, haslo zgodnie z ich wytycznymi, akceptuje regulamin, naciskam rejestruj, no i właśnie w tym momencie... Spróbuje wyczyścić ciasteczka, a jak to nie pomoże, to przez proxy się zarejestruję, czy cos...


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 12-06-2013 10:53

Zwróć szczególną uwagę na to czy nie wpisujesz gdzieś tam jakiś dziwnych znaków typu -,.$#%^& itp. xD Często przez to nie wchodzi.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mireck - 12-06-2013 16:15

Mi sie wszystko zgadza jak na razie Wink Wlasnie trzeba uwazac na znaki, kropek np chyba nie akceptuje.