Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ipad, iphone, komputer? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ipad, iphone, komputer? (/Temat-Ipad-iphone-komputer-70443)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ipad, iphone, komputer? - BuczerProforma2 - 02-06-2013 20:17

Z ipada 3 4g da się dzwonić, pisać sms , wrzucac filmy na YT?


RE: Ipad, iphone, komputer? - ThePro - 02-06-2013 20:30

Lapka sobie kup Tongue Będziesz mobilny,najlepiej mac żeby być innym, "tym lepszym", plebs ma stacjonarne dziadostwo Wink


RE: Ipad, iphone, komputer? - Qwik - 02-06-2013 20:42

(02-06-2013 20:30)ThePro napisał(a):  Lapka sobie kup Tongue Będziesz mobilny,najlepiej mac żeby być innym, "tym lepszym", plebs ma stacjonarne dziadostwo Wink

Zgodnie z twoim tokiem rozumowania laptopy ma rozbestwiona,hipsterska,facebookowa młodzież,która jest inna ,bez żadnych wartości żyjąca od imprezy do imprezy ,otwarta na każde odchylenia obyczajowe takie jak związki homoseksualne, poświęcająca własne interesy w imię marksistowskiej równości , niszcząca tradycje bo tradycja jest dla plebsu bo żeby być "tym lepszym" trzeba postępować tak jak inni bez względu na to jak jest to bezmyślne.Inny nie znaczy lepszy lewaku


RE: Ipad, iphone, komputer? - BuczerProforma2 - 02-06-2013 21:12

Na maka mnie raczej nie stać Big Grin

A czy plebsy mają Ipady? nie Jerk2


RE: Ipad, iphone, komputer? - kuleczka91 - 02-06-2013 21:37

Co jak co nic nie zastąpi Ci kompa. Z początku też myślałam, że starczy mi tablet a'la notebook, a jak się pomyliłam. A tak tabletu się pozbyłam i kupiłam laptopa Big Grin


RE: Ipad, iphone, komputer? - BuczerProforma2 - 02-06-2013 21:52

A da się wysyłać sms/ dzwonić z Ipada 3 4G?


RE: Ipad, iphone, komputer? - Gittech - 02-06-2013 22:05

Nie, lepiej wez s3 albo jak juz to tego ipada Jerk
Moze jakis galaxy tab? Na dzis nie wroze dobrej przyszlosci dla apple...


RE: Ipad, iphone, komputer? - BuczerProforma2 - 03-06-2013 12:23

Co do komputera to lepiej kupować gotowce na allegro czy składać? Jeśli składać to złoży mi ktoś jakiegoś kompa do 1200-1400 zł?


RE: Ipad, iphone, komputer? - Szaman1644 - 03-06-2013 12:52

Wydaje mi się, że lepiej składać, bo wtedy wszystko możesz sobie dowolnie konfigurować. Ale jeżeli nie fascynują cię bardzo gry i nie będziesz im dużej wagi poświęcał to ja doradziłbym IPada. Sam korzystam i wydaje mi się całkiem dobry. Dużo gier jest wydawanych, które są dokładnym odwzorowaniem z PC, np. GTA 3, GTA Vice City i inne. Wybór zatem należy do ciebie.


RE: Ipad, iphone, komputer? - BuczerProforma2 - 03-06-2013 13:09

Właśnie chyba lepszy będzie Ipad. A co do gier to jak się steruje w takie strzelanki bo nie ogarniam Big Grin.
Są jakieś fajne gry RPG?