Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie takiej strony jak Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Założenie takiej strony jak Lockerz (/Temat-Zalozenie-takiej-strony-jak-Lockerz-70399)

Strony: 1 2 3


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Gremquen - 03-06-2013 20:55

Reklama, pozycjonowanie i jakiś konkurs czy coś w ten deseń żeby zachęcić użytkowników : )


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 03-06-2013 21:11

Ja nadal bardzo jestem ciekaw, jak pracownicy z Lockerz, wysyłali tyle nagród do tylu osób z róznych krajów. Wie ktoś może jak Oni to uczynili?Big Grin


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - lord21 - 04-06-2013 12:10

Normalnie pakowali i wysyłali??
Co jest w tym takiego czego nie potrafisz zrozumieć?


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - separacja - 04-06-2013 13:10

(03-06-2013 21:11)Cudziak napisał(a):  Ja nadal bardzo jestem ciekaw, jak pracownicy z Lockerz, wysyłali tyle nagród do tylu osób z róznych krajów. Wie ktoś może jak Oni to uczynili?Big Grin

Z pewnością mieli osoby, które wysyłały to też za nich, to oczywiste.
Do tego warto dodać, że przesyłka przychodziła po 2 (nie pamiętam dobrze już) miesiącach od momentu wygrania, tak więc... Big Grin


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - wesolutki - 04-06-2013 13:35

Sama strona (cały skrypt) i grafika robione na zamówienie to będzie wydatek kilkudziesięciu tysięcy. Najdroższe oczywiście w tym wszystkim jest napisanie całego skryptu. Do tego dochodzą ciągłe koszta programisty, który musi cały czas coś dodawać, naprawiać, łatać... Serwery w początkowej fazie to nieduży wydatek, a zanim zacznie się to odczuwać to mądrze prowadzona strona powinna już zwracać jego koszty. Do tego jeszcze pozycjonowanie, co również potrafi pociągnąć po kieszeni i reklama. Reklama z tego co pamiętam również trochę by wyniosła ale doszedłem do wniosku żeby nie przesadzać bo poczta pantoflowa jest skuteczna i darmowa. Dofinansowanie można dostać (a raczej spróbować), bo sam parę lat temu dowiadywałem się o to wszystko. Standardowo biznes plan itp. i można się starać. Generalnie miałem cały projekt zrobiony wraz z symulacją kosztów i przewidywanymi zarobkami, wprowadziłem parę innowacyjnych pomysłów, których nie było w lockerz a dawały zarobić, nie odstraszając przy tym użytkowników. Pomysł upadł bo mnie przerósł, nie pogodził bym tego ze studiami dziennymi. To naprawdę duży projekt i trzeba by się skupić w większości na tym.


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 04-06-2013 15:17

@wesolutki
Skoro niestety Twój pomysł upadł, to może podzieliłbyś się jakie to innowacyjne pomysły wprowadziłeś? Tongue I jeśli możesz, to podaj te koszty i zarobki które przewidywałeś.


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - elwis106 - 09-06-2013 14:06

Podejrzewam że z początku zarobki nie byłyby zbyt duże? Tongue


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 09-06-2013 14:58

No kokosy zapewne nie, ale z czasem.. kto wie? Tongue Jestem cały czas ciekaw odpowiedzi wesolutkiego.. Wink


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - wesolutki - 10-06-2013 13:14

Zarobki wychodziły naprawdę godne poświęconego czasu (przynajmniej na papierze). Nie wiem czy znajdę ten mój projekt (mógł wylądować już w śmieciach z ogromną ilością papierowych notatek;p) ale dopiero po sesji bo teraz niestety totalny brak czasu Smile


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 11-06-2013 17:45

@wesolutki

No to czekamy na Twoją odpowiedź i życzę Ci powodzenia na tej sesji Smile
Kiedy ją tak w ogóle masz i kiedy można się spodziewać tutaj Twoich wyliczeń?