Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Roniartur - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Roniartur (/Temat-Dziennik-Pracy-Roniartur-70251)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - kazik0o - 30-05-2013 22:20

Widzę że coraz więcej powstaje tematów tego typu i dobrze, ludzie mogą się czegoś nauczyć, wysłuchać rad i co najważniejsze dostać jakieś motywacji, mam nadzieje ze powstanie więcej tematów bo miło się to czyta, życzę powodzenia i duuuużych zarobków. Tongue


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - roniartur - 31-05-2013 19:44

Dziś zarobiłem 2,28
Dziś zrobiłem:
- 1 Nowy film na YT i DM
- 2 Nowe wpisy
- Znalazłem 3 fajne nisze mało oblegane
- Zoptymalizowałem tagi



Znowu 2 pobrania z rana i cały dzień nic... Undecided


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - minister1234 - 31-05-2013 20:01

Pewnie masz chu*** tagi i filmiki Ci nie wybijają się. Także pewnie ich nie promujesz ;]

Co do mojego dziennego robienia:
-dodaje posta
-odpalam moj programik
-koniec zabawy ;]

10-15 min roboty.

Wieczorem patrze na podsumowanie całego dnia a tu 20-30$ a jak sie wybije to 45-50$ ;]

Dziękuję i pozdrawiam Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - sedor - 31-05-2013 20:07

minister1234, zdradzisz o jaki programie mówisz?


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - kazik0o - 31-05-2013 20:35

no właśnie, też jestem ciekaw a jak nie chcesz mówić nazwy powiedz chociaż do czego służy Tongue


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - minister1234 - 31-05-2013 20:42

Program jest napisany zupełnie prze zemnie. Nazwy mu nie wymyśliłem. A jak działa to moja słodka tajemnica. Ważne żeby tylko przynosił zyski.


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - makingmoney - 31-05-2013 20:50

To po ch*j kusisz i piszesz coś o swoim dziennym zarabianiu w nie swoim temacie, jeśli nie masz zamiaru nic wyjaśniać?


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - WazzaP - 31-05-2013 21:04

makingminey, po prostu minister1234 chce być fajniejszy.


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - kazik0o - 31-05-2013 22:59

totalny bez sens człowieku, chwalisz sie jakimś programem a nic nie chcesz o nim powiedzieć, coś śmierdzi to łajnem, jesteś niby taki dobry że umiesz napisać dobry program a nic o nim nie opowiesz i że niby przynosi on ci dziennie 30$ +/- a w galerii wygranych jakoś nie widzę za dużo z PPA. Nie mówiąc już ze chwalisz się swoimi osiągnięciami nie w swoim temacie


RE: Dziennik Pracy - Roniartur - roniartur - 01-06-2013 20:47

Dziś Zarobiłem- 1,63$
Dziś zrobiłem:
-3 Filmy YT średnio wypromowane
-2 Wpisy nowe
-Promowanie bloga przez GSA (boje się że dostanę filtra, bo ponad 100 verified wpadło...)



Tylko 200 UU i jedno pobranie z USA, kolejny słaby dzień... Nie wiem czy plan na ten miesiąc osiągnę... (150$) Mam Spore problemy z pozycjonowaniem, z google mam 10-20 wejść dziennie... Może jutro będzie lepiej.


PS
Jak ktoś zna się na pozycjonowaniu walić do mnie na PW będę bardzo wdzięczny. Big Grin