Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? (/Temat-Dziwnie-wysoko-platne-pobranie-70070)

Strony: 1 2 3


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - amek11 - 27-05-2013 16:39

(27-05-2013 16:37)surfer0700 napisał(a):  FC było bardzo dobrze rozreklamowane, dlatego to był pierwszy serwis w jakim się zarejestrowałem. Zarobiłem tam 6$ i na tym się skończyło.
Dzisiaj jestem w AstroCash i jakoś zarobki się kręcą.
Plusem FC jest na pewno to że mają GateWay, który AC robi już od pół roku Tongue
Natomiast plusem AC jest to że mają wyższe stawki za pobrania Tongue
Wszędzie są plusy i minusy, musisz zadać sobie pytanie na czym najbardziej Ci zależy, wtedy wybór będzie zdecydowanie prostszy.

Jeszcze gdybym tylko wiedział co to jest GateWay..xd było by pięknie.
Widzę że masz już jakieś doświadczenie w PPA więc może znalazłbyś troche czasu żeby mnie jakoś w to wprowadzić?
Mam jeszcze sporo pytań na które nie znam odpowiedzi.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 27-05-2013 16:43

Jeżeli nie będzie tak że po 5 dniach powiesz, nie chce mi się, to mogę postarać Ci się pomóc.
Zrób listę pytań, ponumeruj je i napisz do mnie na PW. Smile

Pozdrawiam
surfer0700


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - amek11 - 27-05-2013 16:46

(27-05-2013 16:43)surfer0700 napisał(a):  Jeżeli nie będzie tak że po 5 dniach powiesz, nie chce mi się, to mogę postarać Ci się pomóc.
Zrób listę pytań, ponumeruj je i napisz do mnie na PW. Smile

Pozdrawiam
surfer0700

Oj nie nie, właśnie w tym momencie wydałeś na siebie wyrok spamu z Mojej strony Big Grin . Po tych 10 dolcach juz chyba nikt mnie nie powstrzyma Big Grin

Koniecznie PW? Na GG było by łatwiej. Chyba że nie korzystasz Wink


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 27-05-2013 16:48

Korzystam z GG, ale szczerze mówiąc bardo rzadko tam siedzę. Napisz na PW, a w razie jak rozmowa będzie się nad wyraz bardzo kleiła to podam Ci moje GG.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Damkofr - 27-05-2013 17:46

ja na fc nie widzę żadnych plusów i potwierdzają moje słowa ci co tam zarabiają i mam z nimi kontakt a nie przenieśli się na AC bo są wierni mentorom albo nie chce im się zmieniać 80 linkow.

Byłem na FC tydzień i przez ten okres wpadły dwa pobrania. Zmieniłem linki na AWM i zarobilem na tym samym 40$ w tydzień.

Jeden ziomek co zarabia na FC ma ok 2k UU dziennie i najlepszy dzień to 30$. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś kto przeszedł z fc do ac zarabiał mniej.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - FireMedia - 28-05-2013 00:27

Damkofr, to strasznie słabo sluchasz Smile amek, takie pobrania są w pełni normalne, najwyższe pobranie jakie do tej pory było w FC to bodajże ~40$, jeśli jesteś w tym nowy to powinieneś koniecznie skontaktować się z naszymi mentorami, oni pomogą Ci to wszystko ogarnąć jak i podnieść stawki, przez co zarabiać będziesz jeszcze więcej Smile Jeśli masz jakieś pytania to wal na PW, gg:5990424 lub na maila: [email protected]


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Mksuzi - 28-05-2013 02:28

Ocho i poszła kontra Tongue

Z ciekawości zapytam.

Jaka jest różnica między FC a AC w stawkach za pobranie?


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 28-05-2013 02:29

Mksuzi wszystko właściwie zależy od konta.
Na AC każdy jest równy, a na FC jest podział na rangi.
Im więcej zarabiasz, tym więcej otrzymujesz za pobranie.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - FireMedia - 28-05-2013 07:20

Taka ciekawostka - dziś właśnie wpadło pobranie z Francji za 26,32$ dla usera. Miał ktoś wyższą stawkę u konkurencji Smile


Odp: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - ciamciaj - 28-05-2013 07:46

i rangę powiesz mi że miał standard? Hahahaha

Wysłane z Phone'a