Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza - chwila wątpliwości. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Nisza - chwila wątpliwości. (/Temat-Nisza-chwila-watpliwosci-69975)

Strony: 1 2


RE: Nisza - chwila wątpliwości. - pawliks - 25-05-2013 22:35

Z reguły przy internetowym contencie użytkownik jest informowany, że na jego stronie/portalu znajdują się pliki, które komuś szkodzą i jest proszony o ich usunięcie.
Czasem zdarza się, że serwis hostingowy blokuje stronę (ale nie usuwa) i wysyła do dzierżawcy informację dlaczego została ona zablokowana i czego wymaga od nas, aby odblokować ją, także raczej nie musisz sie aż tak bardzo tym przejmować.

Dobry przykład był ostatnio na forum, bodajże z Zyngą, która napisała do az.pl odnośnie umieszczania softu związanego z ich softem. Użytkownicy usunęli co mieli usunąć i po sprawie.


RE: Nisza - chwila wątpliwości. - michal86ole - 26-05-2013 16:05

W moim przypadku skończyło się tym, że nie mogę hostingu u nich przedłużyć (az.pl), nawet mi to na rękę bo śpiewali sobie 121zł za rok Smile


RE: Nisza - chwila wątpliwości. - Skipi - 26-05-2013 16:23

Zawsze możesz mi dać tą niszę i sprawdze czy blokują hostingi Tongue


RE: Nisza - chwila wątpliwości. - Roku00 - 26-05-2013 16:51

@up, hahBig Grin Na przyszłość będę wiedziałBig Grin


RE: Nisza - chwila wątpliwości. - kankosek - 07-06-2013 11:42

I co? Pomimo ryzyka coś wypaliło ? Big Grin


RE: Nisza - chwila wątpliwości. - michal86ole - 07-06-2013 14:22

Zawsze wypala Big Grin Prawo i przepisy w Polsce są po to aby je obchodzić Tongue