Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo ważne pytanie/a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Bardzo ważne pytanie/a (/Temat-Bardzo-wazne-pytanie-a-69397)

Strony: 1 2


RE: Bardzo ważne pytanie/a - Aroonia93 - 15-05-2013 17:16

(15-05-2013 06:14)Gamekiller napisał(a):  Czyli jak dodam np. obrazek lub zmienie tresc troche lub calkowicie to spadne po pewnym czasie?
Czy dane się zamienią i zostane zaindexowany znow przez google i bede na tej samej pozycji?
Co powoduje, że jestem wyżej w google?
@edit
Za mądre odpowiedzi daje repe ;]


na pewno nie spadniesz dlatego ze edytujesz posty , czy dodajesz obrazek ,
jedynym powodem może być dodanie złych tagów , lub ich usunięcie..


RE: Bardzo ważne pytanie/a - ciamciaj - 16-05-2013 15:46

(15-05-2013 17:16)Aroonia93 napisał(a):  na pewno nie spadniesz dlatego ze edytujesz posty , czy dodajesz obrazek ,
jedynym powodem może być dodanie złych tagów , lub ich usunięcie..
Przeciez tresc ma bardzo duze znaczenie...czlowieku, wyszukiwarka nie zyje samymi tagami. Poczytaj o density keyword, contencie, wyróżnianiu słów kluczowych ....


RE: Bardzo ważne pytanie/a - Aroonia93 - 16-05-2013 20:59

(16-05-2013 15:46)ciamciaj napisał(a):  
(15-05-2013 17:16)Aroonia93 napisał(a):  na pewno nie spadniesz dlatego ze edytujesz posty , czy dodajesz obrazek ,
jedynym powodem może być dodanie złych tagów , lub ich usunięcie..
Przeciez tresc ma bardzo duze znaczenie...czlowieku, wyszukiwarka nie zyje samymi tagami. Poczytaj o density keyword, contencie, wyróżnianiu słów kluczowych ....

wiem co to density keyword, co to content i wyróżnianie słów kluczowych , chciałeś przyszpanować ?
chodzi mi o to że jeżeli zmieni lekko treść , lub doda obrazek , nie zaszkodzi to jego stronie , nawet jeżeli wyróżnione słowa kluczowe , "wtopi" w tekst to z pierwszej pozycji w google nie spadnie na 10595834 .

szkoda ze ciamajda masz taką wiedzę a nie potrafisz jej przekazać refom .
Wrzucasz poradnik GSE i niech spamują swoimi wpisami w enternecie , swoją drogą twój blog pomocy cośik słabo żyje Tongue


RE: Bardzo ważne pytanie/a - ciamciaj - 16-05-2013 23:44

(16-05-2013 20:59)Aroonia93 napisał(a):  
(16-05-2013 15:46)ciamciaj napisał(a):  
(15-05-2013 17:16)Aroonia93 napisał(a):  na pewno nie spadniesz dlatego ze edytujesz posty , czy dodajesz obrazek ,
jedynym powodem może być dodanie złych tagów , lub ich usunięcie..
Przeciez tresc ma bardzo duze znaczenie...czlowieku, wyszukiwarka nie zyje samymi tagami. Poczytaj o density keyword, contencie, wyróżnianiu słów kluczowych ....

wiem co to density keyword, co to content i wyróżnianie słów kluczowych , chciałeś przyszpanować ?
chodzi mi o to że jeżeli zmieni lekko treść , lub doda obrazek , nie zaszkodzi to jego stronie , nawet jeżeli wyróżnione słowa kluczowe , "wtopi" w tekst to z pierwszej pozycji w google nie spadnie na 10595834 .

szkoda ze ciamajda masz taką wiedzę a nie potrafisz jej przekazać refom .
Wrzucasz poradnik GSE i niech spamują swoimi wpisami w enternecie , swoją drogą twój blog pomocy cośik słabo żyje Tongue
1. Nie napisałeś o lekkiej zmianie posta.
2. Spadek zależy od konkurencji i może być znaczny, nie mowie o 99999 ale o drugiej stronie już spokojnie.
3. Napisałeś, że jedynie tagi mogą popsuć pozycje, a to nie prawda. Wiele themów wgl nie ma tagów, a wpisy jakoś wysoko lądują Smile

4. Mój blog się trzyma, nie zauważyłem spadków żadnych.
5. Miałem problemy z czasem i wtedy wystepował problem w komunikacji z refami, teraz go nie ma...a że Ty pojetny nie jestes to widocznie nie możemy razem pracować i tyle.

Napisałeś błednego posta, może dlatego, ze napisałeś go niedokładnie - ale jest błędny bez wyjaśnień dllatego Ci odpowiedziałem, proste.


RE: Bardzo ważne pytanie/a - MrMystery - 19-05-2013 20:48

Z doświadczenia wiem że po całkowitej zmianie treści posta może spaść bardzo daleko ( miałem taką sytuacje na real) ale po około tygodniu dwóch wraca mniej więcej na tą samą pozycję oczywiście plus minus. Wszystko zależy czy zmiana była na lepsze Wink