Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pojedynki na kasę!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Pojedynki na kasę!!! (/Temat-Pojedynki-na-kase-69154)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pojedynki na kasę!!! - Limitless - 10-05-2013 14:54

Można nagrać grę:
1.Otwieramy konsole [~]
2. Wpisujemy record tu_nazwa_demka

Kiedy chcesz zastopowac krecenie Demka Wpisz w konsoli:
Stop

Demka zapisuja sie w folderze "/cstrike"

Jak Odtworycz Demko:

W konsoli wpisujemy: viewdemo nazwa_demka
Po chwili pojawi sie okno Demo Player

I wtedy nikt na wh nie pogra , poza tym gra na cheatach jest moim zdaniem bez sensu Wink


RE: Pojedynki na kasę!!! - xJAmaTOx - 10-05-2013 14:54

(10-05-2013 12:46)Szaman1644 napisał(a):  Czyli takiego cs można pobrać za darmo??? Jeżeli tak to pobrałbym i chętnie spróbował z tobą powalczyć. Jeżeli ten CS jest za free to daj link jak możesz Smile

Jak ty możesz pytać o takie rzeczy ? ;o Nigdy nie grałeś w cs'a? ;>

Demko to słabe rozwiązanie, a co do obrazu pulpitu to i tak z czasem ktoś znajdzie na to myk. A po za tym zmniejszy to Fpsy


RE: Pojedynki na kasę!!! - Limitless - 10-05-2013 14:55

@up o czym ty mówisz , na ESL'u jak ktoś grał 1on1 zawsze narywali demo , nie ma lepszego rozwiązania Wink
Na demie pokazuje twoją grę , czyli jak masz wh to pokaże Ci na demku , że je masz Wink


RE: Pojedynki na kasę!!! - Szaman1644 - 10-05-2013 15:00

Grałem w płatne i nie wiedziałem czy jest darmowe. Nie interesuje się bardzo tą grą. Litmless możemy spróbować jedną rundkę zagrać, ale nie wiem, bo jakoś kiepsko mi idzie. Może narazie jakaś rudna próbna?


RE: Pojedynki na kasę!!! - Limitless - 10-05-2013 15:05

Dobra podam Ci na pw zaraz ip do jakiegoś serwera Wink
Tylko jak już pisałem grałem w tą grę ponad 2lata więc nie oskarżaj , że cheatuje , ale wiadomo miewam też gorsze dni Wink
Niestety nie pogram teraz ;/ muszę iść pomóc mamie wszystko ogarniać bo w niedziele mam komunie brata Smile


RE: Pojedynki na kasę!!! - Madroxx - 10-05-2013 15:28

Co do ESL to instalujesz specjalny program, który nagrywa demo i robi ss'y w losowym czasie.


RE: Pojedynki na kasę!!! - Szaman1644 - 10-05-2013 15:32

Jak ktoś byłby chętny zagrać w coś na PS3 proszę pisać tu w temacie lub na priva.


RE: Pojedynki na kasę!!! - Limitless - 10-05-2013 20:48

Jaki specialny program? Demko nagrywasz poprzez console a ten specialny program to ESL wire (antycheat) Wink


RE: Pojedynki na kasę!!! - badii - 10-05-2013 20:52

PS3? Jedynie GTA IV i hmm... FIFA 11 =D
Na PC piszę się na CS-a (6-letnie doświadczenie) Smile, TrackMania...

Swoją drogą - TrackMania to dobra samochodówka, w którą można zabić czas. Co Wy na to?


RE: Pojedynki na kasę!!! - SweetSensi - 10-05-2013 21:06

Popieram pomysł z CS'em, również 6 lat grania już za mną Big Grin