Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yamaha TZR 50 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Yamaha TZR 50 (/Temat-Yamaha-TZR-50-68617)

Strony: 1 2


RE: Yamaha TZR 50 - Masakra - 30-04-2013 15:52

Na yt, smieszny jestes lol.. Kolega tym jechal prawie 190, wiadomo, ze kazda tyle nie pojedzie, dlatego napisalem, ze "dociaga do 200km/h" Ale wiadomo, ze trzeba pomajstrowac przy niej..


RE: Yamaha TZR 50 - xJAmaTOx - 30-04-2013 17:42

Ale to jest bezsens.. Miał zębatki pod szybkość. Rozpędzało mu się to wieki..


RE: Yamaha TZR 50 - mikolaj90 - 30-04-2013 17:51

Wszystko zależy od ilości posiadanej gotówki. Sam przymierzam się do zakupu Aprili RS 50, przeglądam oferty, uruchomiłem znajomego, który wyjeżdża do Holandii - może coś ciekawego sprowadzi.

Wracając do tematu Yamaha i Aprilia to dwa znakomite motorowery, które rozwijają prędkość do około 100-105 km/h i jest to bardzo pozytywny wynik. Zastosowany w nich silnik AM6 jest rewelacyjny i bardzo mocny/wytrzymały. Jednak Yamaha TZR 50 jest o wiele droższa od Aprili RS 50. Ogółem oba mają praktycznie takie same osiągi bo silnik jest taki sam w obydwu a różnią się tylko wyglądem i chodzi po prostu o to, że musisz wybrać taki jaki Ci się podoba. Wybierając Yamahe wybulisz trochę kasy chyba, że znajdziesz tańszą ale w takich to trzeba wymienić to, to tamto itd. Aprilia RS 50 jest tańsza i możesz znaleźć bardzo ciekawe oferty bez wkładu własnego - kupujesz i jeździsz. Kolega ostatnio kupił Aprilie RS 50 i jest bardzo zadowolony. To dwa markowe motory, które są bardzo mocne i nie psują się. Owszem nie psują się ale jak jeździ się z rozwagą, tu czytaj nie katuje się motoru.


RE: Yamaha TZR 50 - Babcia_Irenka - 30-04-2013 21:33

Po co kupować "motorowery" za 5.000. To nie lepiej kupić sprzętu za max 2.500 np. Simsona s51, którego nie zajeździsz, albo wsk 125 \ 175... Tego nigdy nie zajeździsz Big Grin


RE: Yamaha TZR 50 - mikolaj90 - 30-04-2013 22:15

Dokładnie Babcia_Irenka, po to sprzedałem mojego simsona, ponieważ sprawiał problemy od czasu do czasu i znudziło mi się jeździć po mechanikach.


RE: Yamaha TZR 50 - Damkofr - 30-04-2013 22:40

jak skuter to polecam peugeot jet force sam taki posiadam fajnie wygląda i fajnie się jeździ.


RE: Yamaha TZR 50 - Babcia_Irenka - 01-05-2013 12:12

mikolaj: Bo pewnie wymieniłeś jakąś część na chińską. Jak wymieniać to, albo na oryginalne, albo na japońskie Big Grin


RE: Yamaha TZR 50 - mikolaj90 - 01-05-2013 13:32

Babcia_Irenka, jedyną rzeczą jaką wymieniłem to był cylinder na nowy oryginalny niemiecki mza. Owszem przyznaję, że Simsony to może mocne i wytrzymałe motory ale to zależy. Niekiedy simson zacznie się psuć. W moim przypadku akurat po wizycie u mechanika jeździł na 3+ bo lata robią swoje.


RE: Yamaha TZR 50 - karusek - 01-05-2013 19:49

Tak kup sobie 125/50 na pewno dobrze na tym wyjdziesz beka Codziennie będziesz wsiadał i prosił Boga, żeby policja cie nie zatrzymała i sprawdziła Wink Mam póki co TZR'ke i sprawuje się jak trzeba. Nie trzeba wcale mieć dużo kasy, ja za swoją dałem 3600zł, 2005r. Ja tam uważam, że przyjemniej się jeździ czymś co ma biegi, a nie jakimś piździułkem z którego nawet nie ma żadnej przyjemności z jazdy. Mam ją od maja 2012r i ani razu się nie zepsuła. Ale każdy ma inny gust Wink