Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania (/Temat-600-przejsc-pod-linki-i-zadnego-pobrania-68460)

Strony: 1 2 3


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - majinpov - 27-04-2013 14:20

heh zajebista odpowiedz, czekałem na Ciebie babybuns Wink teraz mnie uspokoiłeś naprawde genialna odpowiedź. I zapewne tez mam chujowy abonament, a może wyczerpały mi się środki na abonamencie czy chuj wie co jak masz podbijac posty to lepiej nie pisz... albo przeczytaj uważnie post wyżej...
Cytat:tak teraxz wlasnie wyslalem sms ze swojego telefonu i ankieta nie zostala ukonczona plik nie zostal pobrany, nie wiem o co chodzi mam tele na abonament (orange)



RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - michalzabc - 27-04-2013 14:21

(27-04-2013 13:58)majinpov napisał(a):  tak teraxz wlasnie wyslalem sms ze swojego telefonu i ankieta nie zostala ukonczona plik nie zostal pobrany, nie wiem o co chodzi mam tele na abonament (orange)
ankieta musi zostać ukończona


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - majinpov - 27-04-2013 14:25

ok to ile potencjalny klient ma czekać na ankiete? ja osobiscie po 30 sekundach bym już zrezygnował i przeszedł dalej:

Wchodze na jakiś mirror nie wiem czy ficher czy inny, podaje numer, aktywuje kod i czekam
mija minuta,
mija druga minuta
trzecia...
i nic przychodzi sms pierwszy, drugi i nic pobieranie nawet nie startuje...


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - michalzabc - 27-04-2013 14:32

Aaaa, czyli jak wpisałeś kod to ukończyłeś ankietę.
Może po prostu to jest taka przycinka. Oni mają kasę ze startera, Ty nie masz nic.


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - Damkofr - 27-04-2013 14:53

nie ujowa nisza tylko norma na FC ja na FC jak miałem 0,33 cr to było dobrze. Na 300 klikow jak wpadło. Tymi samymi niszami na awm. Na 300 klikow 6-12 pobran na gatewayu?


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - makingmoney - 27-04-2013 15:54

...


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - Szaman1644 - 27-04-2013 16:10

Moim zdaniem na każdej niszy da się zarobić, jeżeli się ją dobrze wypromuje. Z tego co mówisz to wydaje mi się coś nie tak, no ale nie wiadomo dokładnie co. Napisz do FC. Niech ci doradzą jakich mirrorów używać i może wtedy coś się poprawi.


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - majinpov - 27-04-2013 16:29

Cytat: majinpov napisał(a): nie mam zamiaru na tym zarabiać !


Mamy płakać razem z Tobą? Praca przez internet to praca jak każda inna, wymaga wysiłku i zaangażowania. Tu nie pracujesz dla gościa, który co miesiąc płaci Ci określone stawki.
Ile zrobisz tyle będziesz miał.
nie oczekuje zebys za mna plakal, nie po to ten wątek został rozwinięty, szukam kogoś kto mi może doradzić co mam robić. Pojawił się problem i chciałbym go rozwiązać... jakbyś dobrze przeczytał to byś widział że wypełniłem ankiete i lipa wpisałem kod i pobieranie się nie rozpoczeło... - więc jak mam zarobić skoro nie da się wypełnić ankiety? Zastanów się troszke zanim napiszesz kolejny bezsensowny post...

Cytat:nie ujowa nisza tylko norma na FC ja na FC jak miałem 0,33 cr to było dobrze. Na 300 klikow jak wpadło. Tymi samymi niszami na awm. Na 300 klikow 6-12 pobran na gatewayu?
Co to jest awm? Bo aż tak nie jestem zagłębiony w temacie?


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - FireMedia - 27-04-2013 17:03

Zapraszam na gg 3233785 podasz jakie oferty zrobiłeś i zobaczymy jak ta oferta wygląda w statystykach konwersji i podamy Ci te, kóre zarabiają najwięcej


RE: 600 przejsc pod linki i zadnego pobrania - majinpov - 27-04-2013 18:40

Wszystko wytłumaczone jasno i rzetelnie przez admina firecash.

Wszystko sprowadzało się do ustawienia ofert i wyrzucenia tych z małą konwersją... teraz pozostało czekać na efekty.
Proszę o zamknięcie tematu.