Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! (/Temat-Aukcyjnie-Zacznij-Zarabiac-Zero-Gotowcow-68197)

Strony: 1 2 3


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - dxdawid - 01-05-2013 23:00

Współpracuje z aukcyjnie ponad tydzień i jestem bardzo z tego zadowolony, mam jak narazie 200 wejść dziennie na bloga dzięki pomocy w promocji przez aukcynie i do tego juz wpadło kilka pobrań :-). Polecam :-D


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Szaman1644 - 03-05-2013 19:46

Zapisałem się do tego mentora, żeby poszerzyć swoją wiedzę o PPA. Nie zawiodłem się na nim i dużo nowych ciekawostek się dowiedziałem. Dostałem wiele programów pomagających pozycjonować mój blog i filmiki. Dużo mi było znanych, jednak kilka nowości Smile Kontakt z mentorem bardzo dobry. Jest dostępny prawie cały dzień. Polecam.


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - badii - 03-05-2013 19:53

poszedł ref.


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Klin - 12-05-2013 13:48

Napisałem, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - WazzaP - 12-05-2013 16:00

Fajnie jesteś do tego nastawiony..pokerface


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Babcia_Irenka - 12-05-2013 17:27

Właśnie wysłałem wiadomość na E-mail i czekam z niecierpliwością na odpowiedź Wink
Podstawy z VB i z Blogiem mam opanowane więc nie będzie, dużych problemów Smile

Pozdrawiam Big Grin


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - Klin - 13-05-2013 16:32

(12-05-2013 16:00)WazzaP napisał(a):  Fajnie jesteś do tego nastawiony..pokerface


Źle mnie zrozumiałeś. Jestem ciekawy co wyniknie z mojej współpracy z Aukcyjnie. Co do pracy to jestem zmotywowany.

Ciągle czekam na odpowiedz email


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - aukcyjnie - 13-05-2013 22:11

Odpisałem na wszystkie e-maile


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - aukcyjnie - 31-08-2013 18:14

Tak wiem dawno mnie nie było Big Grin Po dłuższej przerwie zapraszam wszystkich poleconych oraz jeszcze nie zdecydowanych do dalszej współpracy. Wszystkie dane w pierwszym poście są prawidłowe.

Zapraszam!


RE: Aukcyjnie - Zacznij Zarabiać ! Zero Gotowców ! - kolo33 - 31-08-2013 20:20

Dzisiaj zaczołem z nim współprace i zapowiada się bardzo dobrze. Jak narazie dobrze tłumaczy, widać że zna się na tym.