Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Średniowieczna moneta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Średniowieczna moneta (/Temat-Sredniowieczna-moneta-68132)

Strony: 1 2 3


RE: Średniowieczna moneta - marcel_kk - 21-04-2013 06:07

Jeżeli oryginał to szukaj chętnych wśród kolekcjonerów, jeżeli podróbka to zostaw sobie
na pamiątkę albo poczuj się jak angielski król i rzuć na tace...beka


RE: Średniowieczna moneta - Szaman1644 - 21-04-2013 06:29

Trochę się tym interesuję i nawet jak to jest orginał to nikt nie da więcej niż 50 zł.


RE: Średniowieczna moneta - Tyrkijt - 21-04-2013 09:34

Szaman, no chyba że bylby to stan menniczy i baaaardzo żadki egzemplarz Tongue

Ps. sprawdzi kolega w tym amoniaku? Smile ew. sokiem z cytryny po rancie przetrzec. Jak wyjdzie miedz to podroba Smile


RE: Średniowieczna moneta - Ty27mek - 21-04-2013 09:43

Dokładnie, przed wstawienie oferty sprzedaży powinieneś sprawdzić autentyczność.

Jeżeli to faktycznie oryginalna, średniowieczna moneta to powodzenia w sprzedaży Smile Najlepiej nie robić tego przez neta, tylko umówić się z jakimiś kolekcjonerami z okolicy (ew. na jakimś forum kolekcjonerskim) i obadać cenę, żeby nie wyszło, że jeden da Ci 20 zł, a moneta z 10x droższa Tongue


RE: Średniowieczna moneta - Szaman1644 - 21-04-2013 09:45

(21-04-2013 09:34)Tyrkijt napisał(a):  Szaman, no chyba że bylby to stan menniczy i baaaardzo żadki egzemplarz Tongue

Ps. sprawdzi kolega w tym amoniaku? Smile ew. sokiem z cytryny po rancie przetrzec. Jak wyjdzie miedz to podroba Smile

Na pewno znajdziesz w stanie menniczym Smile Wydaj mi się, że możne po prostu napisać, że nie jest pewny czy to autentyk i sprzedawać. Nikt nie ma wtedy prawa przyczepić się do niczego. Zrobić dokładniejsze zdjęcia i ci wprawieni kolekcjonerzy poradzą sobie z ocenieniem wartości.


RE: Średniowieczna moneta - sokisok - 21-04-2013 10:06

ta moneta lezy juz u mnie juz jakies 2 latka byla sprawdzana na samym poczatku jak ja wykopalem i to nie jest podrobka Smile


RE: Średniowieczna moneta - Tyrkijt - 21-04-2013 11:03

No dobra, to skoro twierdzisz, że nie podrabiana to powodzenia w sprzedaży Smile
Szaman, ja nie mam zamiaru szukać takiej monety w stanie menniczym, aczkolwiek chętnie bym taką przytulił Smile

Sokisok z jakim sprzętem kopiesz/kopałeś? Smile


RE: Średniowieczna moneta - szczygielek - 21-04-2013 11:17

kolega kopał w Anglii? Tongue i co dużo tam można znaleźć?. ja teraz kopie trochę u nas po lasach i opuszczonych miejscach, ale jeszscze nic tak bardzo wartościowego nie znalazłem, pewnie przez sprzęt, ale zbieram kase na rutus proxime i wtedy to będą wykopki! Idea


RE: Średniowieczna moneta - Szaman1644 - 21-04-2013 11:19

(21-04-2013 11:03)Tyrkijt napisał(a):  No dobra, to skoro twierdzisz, że nie podrabiana to powodzenia w sprzedaży Smile
Szaman, ja nie mam zamiaru szukać takiej monety w stanie menniczym, aczkolwiek chętnie bym taką przytulił Smile

Sokisok z jakim sprzętem kopiesz/kopałeś? Smile

Chodziło mi o to, że wogóle jeżeli to są wykopki to nie ważne czy moneta ma 800 lat czy 100 to nie będzie to stan menniczy i tyle.


RE: Średniowieczna moneta - Tyrkijt - 21-04-2013 12:40

(21-04-2013 11:19)Szaman1644 napisał(a):  
(21-04-2013 11:03)Tyrkijt napisał(a):  No dobra, to skoro twierdzisz, że nie podrabiana to powodzenia w sprzedaży Smile
Szaman, ja nie mam zamiaru szukać takiej monety w stanie menniczym, aczkolwiek chętnie bym taką przytulił Smile

Sokisok z jakim sprzętem kopiesz/kopałeś? Smile

Chodziło mi o to, że wogóle jeżeli to są wykopki to nie ważne czy moneta ma 800 lat czy 100 to nie będzie to stan menniczy i tyle.

No menniczego na pewno się nie kopnie, ale spokojnie można znaleźć II stan Smile Okolo menniczy.

Szczygielek, z czym aktualnie chodzisz "w teren" ? Smile)