Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrong email, try again. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrong email, try again. (/Temat-Wrong-email-try-again-6797)

Strony: 1 2


RE: Wrong email, try again. - Drold - 08-05-2010 17:00

ja tez tak mam założe sie ze Lockerz nas zrobilo pozbierali kase wszystkie konta usuneli oprucz amerykanow i nara i nagrody dla nich. a ten sklepik to tez przesada dla amerykanow to jak allegro jest normalnie jeszcze jak tanio oni maja


RE: Wrong email, try again. - mietek-95 - 08-05-2010 17:00

Ja pisałem chyba 10 razy. Ale już działa.


RE: Wrong email, try again. - rajmek126p - 08-05-2010 17:16

Drold czy ty masz mozg?


RE: Wrong email, try again. - Mariolars - 08-05-2010 18:03

Ja tez tak miałem o 13 ale to nie powodu żeby panikować i tworzyć nowe tematy.Ps u mnie logowanie juz działa


RE: Wrong email, try again. - szulakaluble - 09-05-2010 00:27

(08-05-2010 17:00)Drold napisał(a):  ja tez tak mam założe sie ze Lockerz nas zrobilo pozbierali kase wszystkie konta usuneli oprucz amerykanow i nara i nagrody dla nich. a ten sklepik to tez przesada dla amerykanow to jak allegro jest normalnie jeszcze jak tanio oni maja

Nie wiem w jakim języku chciałeś to napisać ale w polskim ci nie wyszło....a po 2 nie wiem co palisz ale rzuć to.


RE: Wrong email, try again. - pespe - 09-05-2010 00:40

JEJU ale wy narzekacie....Ciągle walić lockerz itp ;/ a jak coś wygracie to ale super ;/ mają prawo aby mieć przerwy techniczne aby udoskonalić wszystko... Prosze was ogarnijcie sie z tymi waszmi komentarzami...


RE: Wrong email, try again. - Tidus - 09-05-2010 08:18

Racja psp .. Mowicie "walic lockerz" to po co sie bawicie w to? daja nam za darmo nagrody <no prawie za darmo> a wam jeszcze zle ..