Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Mikoszi - 15-04-2013 17:45

sqmany, mentor za Ciebie nic nie zrobi. Miałeś zarobki, coś potem Ci nie poszło i teraz chcesz zmienić mentora. Ciekawy sposób na nisze.. chociaż zwracam uwagę,że ja ich nigdy Ci nie podałem tylko sam je szukałeś i szło Ci dobrze.. chyba się komuś odechciało Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 15-04-2013 17:51

Mikoszi, niestety tak już jest Wink Ale już nie rozmywajcie proszę tematu, tylko przejdźcie na PW.
Do wszystkich: Nie piszcie na moje PW, od tego podałem e-maila. Nie odpisuję na PW związane z PPA-tylko e-mail.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - sqmany - 15-04-2013 18:15

@Mikoszi, ale ja nie chciałem nisz ,tylko lepszego kontaktu i lepszych sposobów na pozycjonowanie których ty niestety chyba nie znasz Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 19-04-2013 09:34

Małe info, wyjeżdżam na cały weekend, wracam w poniedziałek w południe.


Odp: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 19-04-2013 10:00

Oi,a z kim to miesiąc czy półtora temu rozmawialem i zadawał jeszcze podstawowe pytania? Z 30 wiadomości jak.nic....No ale życzę powiedzenia w mentorstwie rozekrr

Nie piszę tego z niszczenia konkurencji czy czegoś takiego bo konkurencja jest zdrowa,po prostu kolega mnie wykiwal z kontami i multimentorstwem.

Wysłane z Phone'a


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 19-04-2013 10:11

Nie były to podstawowe pytania, bo bloga już miałem rozwiniętego Smile Jeszcze za czasów jak na firecashu i sharebay byłem, także mylisz się.
Nie wykiwałem Cię, tylko założyłem drugie konto, jak sam wiesz nie odpowiadałeś zbyt szybko, co zresztą widać po opiniach w Twoim temacie Wink

Nie miesiąc, czy półtora a może z 2, bo od stycznia zarabiam... Dodatkowo wiele nauczyć można się z forum, 30 wiadomości to nie jest dużo, a były to pytania większość odnośnie YT z którego nawet nie korzystam.

Skoro nie piszesz tego z niszczenia konkurencji, to okej, ale proszę Cię abyś także nie rozmywał tematu, bo potem robi się "burdel" Wink

Pozdrawiam.


Odp: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 19-04-2013 10:19

Nie chcesz żebym pisał bo wejdą brudy? Zrobiłeś drogie konto, mało wiedziałeś dostęp do bloga chciałeś mieć,o pozycjonowaniu nic nie wiesz i zarabiałes na innym koncie żeby od kogoś jeszcze niszę brać.poświęciłem Ci czas który mógł być dla innych. Nie zdziwię się jak poleconym byś kradł niszę, pozdrawiam, nie lubię kłamców.

Wysłane z Phone'a


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 19-04-2013 10:25

Haha, no to rozbawiłeś mnie. Nie korzystałem nawet z wiedzy z Twojego bloga, ludzie się uczą i to jest normalne. Ty także musiałeś się od kogoś uczyć zanim sam uczyłeś innych. Po drugie, nie mów na czym się znam a na czym nie bo mało o tym wiesz. Po trzecie, kraść nisze od poleconych? Zabawny jesteś, parę osób z forum zna mojego bloga i wie że od kilku miesięcy sam nisze dodawałem, blog stoi bez pracy i zarabia z autopilota. Nie z kosmosu wzięła się liczba 3.000 zł za marzec w kwietniu będzie podobnie, także swoje durne wysmuktane teorie zostaw dla siebie. Widocznie boli Cię to że dajesz du*y i zawalasz sprawę z pomocą dla innych i prujesz się o byle co. Mało to osób zmienia kogoś bo to bo tamto? Odpowiedz sobie sam, i jak chcesz dalej kontynuować swoje płacze to przejdź na PW, ja Ci tematu nie rozmywam wypocinami które miały miejsce ponad 3 miesiące temu Wink

P.S. Nisze miałem już swoje od dawna, od początku istnienia bloga, ale to nic dobrze że są taki osóbki jak Ty i poprawią humor z rana Smile

Bez odbioru.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Mikoszi - 19-04-2013 11:08

Potwierdzam, że wielu moich refów narzeka na kontakt z Ciamciajem i dlatego piszą do mnie. Poza tym takie sprawy możecie załatwiać między sobą np. na PW.


Odp: RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 19-04-2013 11:53

(19-04-2013 11:08)Mikoszi napisał(a):  Potwierdzam, że wielu moich refów narzeka na kontakt z Ciamciajem i dlatego piszą do mnie. Poza tym takie sprawy możecie załatwiać między sobą np. na PW.

Nie wiesz czym to jest spowodowane, ale nie ważne. Wyrażam tu t tylko swoją opinię że ktoś kto zadaje podstawowe pytania ciuszki żeby był mentorem i z tym musisz się zgodzić mikoszi. W dodatku jest oszustem.proste,peace.

Wysłane z Phone'a