Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! (/Temat-Czas-skonczyc-z-dziecinstwem-i-zaczac-zarabiac-67767)

Strony: 1 2 3


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - gelmen - 12-04-2013 23:00

6-8h dziennie poświęcając na PPA to sporo, oczywiście że jest to możliwe, bez problemu. Pamiętaj tylko, że nie od razu, i bez pracy nic samo nie przyjdzie. Jeśli byś miał w czymś problem z instalacją bloga, wtyczki, optymalizacja, chętnie pomogę bezinteresownie.


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - godlesowned - 12-04-2013 23:10

Z tym raczej sobie poradzę, jeżeli nie to na pewno napiszę Smile
Bardziej potrzebował bym pomocy w pozycjonowaniu, oczywiście robił bym to sam, tylko w pomocy jak, ponieważ jestem w tym totalnie zielony...


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - gelmen - 12-04-2013 23:16

Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu pozycjonowania .. chyba najlepiej obeznany jest w tym Diqtion. Napisz do niego, pomoże Ci we wszystkim.


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - makingmoney - 12-04-2013 23:25

...


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - As7 - 12-04-2013 23:40

Z PPA na pewno tak Smile tylko ciezka praca i pomysł. Ja na przykład bloga mam od 7 dni. I jest to moj pierwszy blog . Napisałem o pomoc do jednego z mentorów a ten mi pomógł ogarnać stronę i pokazał, wytłumaczył co i jak. Aktualnie za 7 dni działania bloga mam 30$. Czy dużo ? ja uważam ze na początki az za dużo. Ja liczyłem sie z kasa w wielkości 50$ za pierwszy miesiąc działania bloga. A jak na razie widze ze uzyskam to w połowie przyszłego tygodnia a gdzie tam koniec miesiąca Wink


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - Deotho - 12-04-2013 23:46

(12-04-2013 23:40)As7 napisał(a):  Z PPA na pewno tak Smile tylko ciezka praca i pomysł. Ja na przykład bloga mam od 7 dni. I jest to moj pierwszy blog . Napisałem o pomoc do jednego z mentorów a ten mi pomógł ogarnać stronę i pokazał, wytłumaczył co i jak. Aktualnie za 7 dni działania bloga mam 30$. Czy dużo ? ja uważam ze na początki az za dużo. Ja liczyłem sie z kasa w wielkości 50$ za pierwszy miesiąc działania bloga. A jak na razie widze ze uzyskam to w połowie przyszłego tygodnia a gdzie tam koniec miesiąca Wink

Kto jest Twoim mentorem? Smile


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - makingmoney - 13-04-2013 00:57

...


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - As7 - 13-04-2013 07:36

Bloga pomagał mi opanować Siniak19. Co do tego to wie co i jak Wink Drugi raz chyba sam sobie dam juz rady Smile
Ale tez koresponduje z innymi Mentorami co mają wiekszy staż w PPA i moze wieksza wiedze co do pozycjonowania i rozpowszechniania bloga.


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - Nicktim - 13-04-2013 12:31

Nie ma reguły, możesz zarobić 100 zł, a możesz i 20 tysięcy zł. Wszystko zależy od nisz i twojego wkładu pracy Smile


RE: Czas skończyć z dzieciństwem i zacząć zarabiać! - vpeersz - 13-04-2013 16:45

Z tego co ja Ci moge polecić to " PPA, Allegro (bardzo łaty zarobek, ponad 150 zł w 2 tyg), Neobux, inwestycje. Rok porządnej pracy i masz auto.