Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Wypłata z VoiceLab (/Temat-Wyplata-z-VoiceLab-67311)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wypłata z VoiceLab - surfer0700 - 03-04-2013 11:26

Z ciekawości zapytam - kiedy nagrywałeś? Nadal są wypłacalni?
Krążyły plotki, że projekt już zakończony, więc kończą zbierać głosy.


RE: Wypłata z VoiceLab - sebens - 03-04-2013 11:42

Nagrywałem w poprzednim miesiącu przed 20, bo jak już pisałem wypłaty są 20 każdego miesiąca. Na ten miesiąc nagrałem już 2 konta (jedno zweryfikowane 2 jeszcze nie) To nie prawda, projekt nadal trwa, dzisiaj pisałem z Panią z biura Wink a co ciekawe trwają prace nad innymi sposobami zarobku w VoiceLab.


RE: Wypłata z VoiceLab - surfer0700 - 03-04-2013 11:43

Zachęciłeś mnie do tego żeby coś nagrać. Dziękuję za odpowiedź. Repek leci Wink


RE: Wypłata z VoiceLab - sebens - 03-04-2013 11:46

Jak możesz to podaje mojego maila przy rejestracji Wink [email protected]


RE: Wypłata z VoiceLab - Szaman1644 - 03-04-2013 11:58

Ja też się zarejestruje, ale dopiero później, bo teraz nie mam czasu. Mam nadzieję, że będzie jeszcze działał ten portal.


RE: Wypłata z VoiceLab - sebens - 03-04-2013 12:16

Bez obaw, portal cały czas działa, Jest stały kontakt z burem


RE: Wypłata z VoiceLab - dawidq3 - 03-04-2013 14:10

Sebens, przy drugiej wypłacie podałeś te same dane konta czy inne ? Nie było żadnych problemów z wypłaceniem? ;]

a... no i gratulacje.Wink


RE: Wypłata z VoiceLab - sebens - 03-04-2013 15:17

Nie, nie było żadnych problemów, podałem wszystkie dane fałszywe wygenerowane na tej stronce http://pl.fakenamegenerator.com/gen-male-pl-pl.php , tylko cały czas podaje ten sam numer konta Wink


RE: Wypłata z VoiceLab - sebens - 03-04-2013 18:08

3 kwietnia 2013 17:23
Witam serdecznie,

Dziękujemy za dokonanie nagrań na portalu
http://www.pracujrazemznami.pl


Państwa nagrania przeszły pomyślną kontrolę jakości.
Zgodnie z Regulaminem do dnia 20 kwietnia wypłacimy
Państwu wynagrodzenie.

Proszę pamiętać o wygenerowaniu rachunku w zakładce:
Moje konto/ Finanse/ Moje rachunki/ Generuj

Pozdrawiam,
Operator serwisu
Voicelab
______________________
2 Konto na ten miesiąc zweryfikowane (ogólnie 4 Wink) wszystko tym samym głosem


RE: Wypłata z VoiceLab - Duduuczek - 06-04-2013 19:30

Nie chciałbym nikogo martwić ale może być płacz jak przyjdzie rozliczyć PIT. Bo fakt faktem - zarobki do 200 PLN są dla nas nieobciążające bo nie dostajemy pita do rąk własnych bo odpowiedzialność podatkową ponosi za nas zleceniodawca "dzieła" czyli tutaj VoiceLab. Może być kaszana gdy fiskus dojdzie do wniosku, że osoba z fakenamegenerator jest postacią fikcyjną bo nigdzie taki w ewidencji nie figuruje. A wniosek prosty -kasa zarobiona a nie ma osoby - nie ma hajsu z podatku. Wtedy się komuś do du.py dobiorą. Zawsze mogą porównać jakieś szczątkowe dane i mogą się spostrzec, że nr kont bankowych osoby fikcyjnej są identyczne z akurat Twoim.
Szczerze mówiąc sam zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem ale wydaje mi się ono zbyt ryzykowne bo można kombinować i "przekombinować" a z fiskusem nikt nie wygrał ;/ .
pozdro