Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Cashfile? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Koniec Cashfile? (/Temat-Koniec-Cashfile-66618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Koniec Cashfile? - MartinS - 20-03-2013 22:17

CashFail Xpokerface


RE: Koniec Cashfile? - Karczu - 20-03-2013 22:38

(20-03-2013 21:41)Ty27mek napisał(a):  W tym przypadku nie chodzi o konkurencję. Złe zarządzanie, olanie sprawy i tyle. Cashfile miał wysoką pozycję, więc jakby odpowiednim osobom chciałoby się "coś" tam robić, to sytuacja wyglądałaby inaczej.

CashFile po prostu było od początku obsługiwane przez ludzi niepoważnych, co widać przy okazji Prizersa - skończył szybko.

Z nimi zawsze kontakt był ciężki. Kiedyś sprzedałem im reklamę na forum (w sumie to ze 2 lub 3 razy im sprzedawałem) i NIGDY nie dostałem zapłaty w terminie, zawsze musiałem im spamować i dopraszać się o coś należnego. Raz się nawet okazało, że zamiast kasę wysłać mnie, wysłali na inne konto (a na mnie oburzenie, że przecież dostałem) - taki mają tam porządek...


RE: Koniec Cashfile? - LessiPL - 21-03-2013 01:39

Na cashfillu dosyć mocno się ekipa wykruszyła, ciekawe jaki był prawdziwy podwód - urząd skarbowy wygryzł ? w końcu rozliczenie roczne tuż tuż, a przy ich milionowych obrotach o syf w papierach nie trudno.

W sumie nie chcę siać teorii spiskowych, ale dosyć dziwne, że firma która ma już wyrobioną mocną i znaną markę nagle się wyłoży.


RE: Koniec Cashfile? - Tochkan - 21-03-2013 13:49

Tak jak dobrze ktoś zauważył, koniec CashFile nastąpiło kiedy wyjechali razem z osobą wygraną (osobą wygraną był kumpel koordynatora tego projektu) na wycieczkę.


RE: Koniec Cashfile? - Gittech - 21-03-2013 19:20

Koniec CashFile.org rozpoczął się kiedy daniel42na przestał go bronić Tongue


RE: Koniec Cashfile? - WojnaR - 21-03-2013 20:08

Jestem twórcą tematu skąd pochodzi zacytowany post w pierwszym poście tego wątku.
Usuńcie ten burdel z forum, by nie robili kolejnych ludzi w łosia.
Pozdrawiam.


RE: Koniec Cashfile? - Nicktim - 21-03-2013 20:34

(21-03-2013 20:08)WojnaR napisał(a):  Jestem twórcą tematu skąd pochodzi zacytowany post w pierwszym poście tego wątku.
Usuńcie ten burdel z forum, by nie robili kolejnych ludzi w łosia.
Pozdrawiam.

Jak już WojnaR napisał, to znaczy, że sprawa jest poważna.


RE: Koniec Cashfile? - HardCoreSex - 22-03-2013 04:26

Mu chyba chodziło o to że CashFile nadal się trzyma, a to o czym jest gadka to kłamstwo.


RE: Koniec Cashfile? - Nicktim - 22-03-2013 09:17

(22-03-2013 04:26)HardCoreSex napisał(a):  Mu chyba chodziło o to że CashFile nadal się trzyma, a to o czym jest gadka to kłamstwo.

Jw wnioskuje, że chodziło o dział Cashfile.


RE: Koniec Cashfile? - minister1234 - 22-03-2013 22:00

Mój hajs Big Grin Wiszą mi hajs Big Grin