Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! (/Temat-Detectivo-pl-Wygrywaj-nagrody-65967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - speedus - 07-03-2013 11:01

Ok. Nie doczytałem Wysłałem aplikacjie. Jak rozdajecie statystyki?


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - gelmen - 07-03-2013 11:05

Ciekawa inicjatywa.
Trochę trzeba pograć chociażby na Pendrive.
Poszło z refka Wink


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - jabolek1991 - 07-03-2013 11:05

Ja w miarę po równo rozdaje, ale myślę, że umiejętności dzięki, którym częściej znajdujesz punkty specjalne i punkty statystyk są najlepsze Smile

UWAGA! Biuro pomieści 10 osób, następne osoby aby mogły dołączyć reszta będzie musiała wpłacać kaskę do biura!

Proszę na początek powpłacać po 1000 $ każdy, w "opcjach" biura znajdziecie tą możliwość.

Kasa w biurze jest potrzebna właśnie ze względu na to, że trzeba je powiększyć bo myślę, że będzie wielu chętnych do gry z Naszego forum, no i zobaczcie jak fajnie można różne rzeczy zwiększać ulepszając rzeczy w biurze, każde ulepszenie w tej chwili po 10 koła kosztuje Smile


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - spokomanek - 07-03-2013 11:05

(07-03-2013 11:01)speedus napisał(a):  Ok. Nie doczytałem Wysłałem aplikacjie. Jak rozdajecie statystyki?

Moim zdaniem trzeba jak najwięcej klepać kpt specjalnych : P
Bo to Ci nie przepadnie TongueP


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - choben - 07-03-2013 13:28

poszlo z reflinka [email protected], zapisalem sie do biura. Wazna wskazowka, jak trenujecie postac to w tym czasie mozecie przejsc na inna zakladke i np robic misje nie musicie bezczynnie czekac 10 minut


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Igorow - 07-03-2013 13:34

Poszło z refa Wink Igorow


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - Fudal94 - 07-03-2013 14:03

wbiłem 10 lvl odblokowalem nowe zlecenie - i nowe zlecenia daja mniej niz te stare WTF??????? Sad

jak to ma tak wyglądać to smieszne to jest Big Grin


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - jabolek1991 - 07-03-2013 14:38

Proszę nowych graczy o wbicie min 4-5 lvla, jeśli przestaliście grać to dajcie znać bo zajmujecie tylko cenne miejsce w Biurze Smile Do dzisiaj osoby z 1 lvl mają czas, żeby podexpić i wbić lvl do góry bo to 5 min roboty jak by nie patrzeć Tongue

Myślałem, że te darmowe kawy da się wpłacać do biura, ale możemy tylko wpłacać te zakupione za kase Lub te za punkty specjalne ;/

Każdy ma wpłacić min 1000-2000 $ na biuro!


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - mysza5000 - 07-03-2013 14:54

zapisałam się z refa Smile


RE: Detectivo.pl - Wygrywaj nagrody! - jabolek1991 - 07-03-2013 15:35

Dzięki, w biurze na razie mamy full, więc śmiało można się rejestrować i wbijać lvle i zbierać kasę, jeśli gracze z 1 i 2 lvlem będą nieaktywni to ich wyrzucę i wezmę nowych Smile Dodatkowo cały czas zbieramy kasę więc myślę, że niedługo będziemy mogli udźwignąć 12 osób Huh