Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies (/Temat-PORADNIK-Sztuczne-zarabianie-na-wlasnej-stronie-internetowej-900zl-mies-65954)

Strony: 1 2 3 4


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - mearner - 11-03-2013 17:47

Jakieś dowody wypłat? Z tego co się orientuję, takie systemy posiadają coś takiego jak walidacja, jeśli wykryją że działasz przez proxy, można być pewnym że nie wypłacą Ci niczego, przed wcześniejszym BANEM. Smile


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - gelmen - 11-03-2013 18:33

Dla osób posiadających Livebox'a :
Polecam ruszyć dupę z krzesła i uruchomić ponownie Liveboxa, zmieni się IP i po sprawie. Jerk2


Odp: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - miniek9090 - 11-03-2013 18:38

jest tez opcja zmiy ip w liveboxie w 10 sekund . wchodzisz do panelu 192.168.1.1 i tam masz restart . zmenia ip Wink

zatapatalkowane ala miniacz


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - Kacpersky12 - 11-03-2013 19:38

(11-03-2013 17:47)mearner napisał(a):  Jakieś dowody wypłat? Z tego co się orientuję, takie systemy posiadają coś takiego jak walidacja, jeśli wykryją że działasz przez proxy, można być pewnym że nie wypłacą Ci niczego, przed wcześniejszym BANEM. Smile


Prosiłbym zajrzeć ponownie na mój poradnik. W pewnym miejscu znajdują się wymienione konsekwencje. Rzeczywiście, Pański komentarz jest zgodny z prawdą, ale niestety zbędny, gdyż te informacje już istnieją.

Pozdrawiam, Kacper.


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - mearner - 11-03-2013 23:12

(11-03-2013 19:38)Kacpersky12 napisał(a):  
(11-03-2013 17:47)mearner napisał(a):  Jakieś dowody wypłat? Z tego co się orientuję, takie systemy posiadają coś takiego jak walidacja, jeśli wykryją że działasz przez proxy, można być pewnym że nie wypłacą Ci niczego, przed wcześniejszym BANEM. Smile


Prosiłbym zajrzeć ponownie na mój poradnik. W pewnym miejscu znajdują się wymienione konsekwencje. Rzeczywiście, Pański komentarz jest zgodny z prawdą, ale niestety zbędny, gdyż te informacje już istnieją.

Pozdrawiam, Kacper.

Na pierwszą część pytania nie uzyskałem jednak odpowiedzi, posiadasz może jakieś dowody wypłat, czy te 900 złotych miesięcznie, to raczej wirtualne pieniądze.


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - Kacpersky12 - 12-03-2013 20:07

Dowodów wypłat nie mam możliwości pokazać. Zazwyczaj dowodem wypłaty jest przedstawienie screen'a potwierdzenia przelewu na dane konto, a ja niestety konta bankowego online nie posiadam i nie mam możliwości pokazania Wam screen'a. Jedyne co mogę zrobić to wrzucić zdięcie 900 złotych, ale to żaden dowód.


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - Pawel Szamotulski - 12-03-2013 21:03

Nielegalne, dobrze płatne.. TRZEBA SPRÓBOWAĆ


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - Kompatybilny - 15-03-2013 23:00

Ja zaczynam testować Smile Podzielę się z wami wynikami


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - startchips - 15-03-2013 23:35

Ja kiedyś podobnie działałem, lecz wszystko z 1 IP szło no i jak wiadomo nie wypłacili. Wink Do autora tematu PW zaraz będzie Wink


RE: [PORADNIK] Sztuczne zarabianie na własnej stronie internetowej 900zł/mies - Kompatybilny - 17-03-2013 21:36

Gdzie na admitad.pl jest napisane ile płacą za zarejestrowanie się?

@UP

znalazłem już, lecz admitad.com wysłało mi maila o takiej treści:

Witam, Panie Jakubie,


uprzedzamy, że w polskich programach partnerskich jest akceptowany wyłącznie ruch polski, w niemieckich - niemiecki i t.d.

Widzę już 4 leada z innych krajów w PP Settlers Online PL. Rejestracje z innych regionów niż wskazano w opisie nie będą opłacone.