Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) (/Temat-Potrzebujesz-pomocy-w-PPA-Zapraszam-65692)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 13-03-2013 00:00

Oficjalnie informuje, że nie pomagam osobom, które niby to mają już konto w AC, ale podpięte pod kogoś tam i mogą poprosić administracje o przepięcie.

Nie dość, że Wam pomagam to nie rejestrujecie się z refa, nie prosicie o przepięcie (a mówicie, że załatwicie to) itd. a mimo to na forum chwalicie się potem zarobkami, a nawet nie mam Was na liście.

Jest to chamskie. Wiem, że to niby parę centów, ale skoro pomagam Wam to oczekuje bycia wobec mnie fair, bo pomagam jak tylko mogę.

Pozdrawiam również Administrację AC za wprowadzenie pomysłu, który polega na pojawianiu się na liście refów dopiero gdy ta osoba coś zarobi. Super pomysł.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Skipi - 13-03-2013 06:24

(13-03-2013 00:00)Mikoszi napisał(a):  Oficjalnie informuje, że nie pomagam osobom, które niby to mają już konto w AC, ale podpięte pod kogoś tam i mogą poprosić administracje o przepięcie.

Nie dość, że Wam pomagam to nie rejestrujecie się z refa, nie prosicie o przepięcie (a mówicie, że załatwicie to) itd. a mimo to na forum chwalicie się potem zarobkami, a nawet nie mam Was na liście.

Jest to chamskie. Wiem, że to niby parę centów, ale skoro pomagam Wam to oczekuje bycia wobec mnie fair, bo pomagam jak tylko mogę.

Pozdrawiam również Administrację AC za wprowadzenie pomysłu, który polega na pojawianiu się na liście refów dopiero gdy ta osoba coś zarobi. Super pomysł.

Też jak pomagałem miałem to samo, każdy sępi i zmienia mentora co 5 min z myślą ,że jakoś im to pomoże Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - gelmen - 13-03-2013 10:50

Każdy mentor ma różną wiedzę na temat PPA, która na pewno pozwoli nam zacząć zarabiać pierwsze $.
Lecz nasze zarobki uzależnione są od kreatywności i pracowitości.
Zmiana mentora tu niestety nie pomoże.
Osobiście mogę polecić mentora Mikoszi, dał mi kilka cennych wskazówek.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - AstroCash.org - 13-03-2013 12:41

Dlatego za jakiś czas nie będzie możliwa zmiana refa na innego.
Doszliśmy do wniosku, że większość zmienia mentorów z powodu nisz, które im dają.

Pozdrawiam!

PS. Jak ktoś będzie chciał koniecznie zmienić założy sobie 2 konto i zarejestruje się z reflinka


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 13-03-2013 16:49

Ale co z tego, że się zarejestruje (albo nie) skoro nawet tego nie zobaczę?


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Symbian - 13-03-2013 16:54

AstroCash, napisałem do was już kiedyś emaila z prośbą o przyłączenie mnie do Mikoszi,do tej pory chyba nie zostałem przyłączony.
Reszta uważa mnie za frajera,bo myśli że dorwałem mentora i uciekam przed przyłączeniem się do niego 2


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - sqmany - 13-03-2013 17:00

u mnie to samo ,2-3 dni temu napisałem do was i jeszcze mnie nie przyłączyliście....


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - djmurek - 13-03-2013 19:16

Chętnie założę nowe konto na poczet zalozyciela tego tematu Smile
Mam nadzieje na owocna wspolprace i na odpisanie mi na pw Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Fudal94 - 14-03-2013 22:21

Polacam tego mentora, dał kilka cennych wskazówek co mi pozwoliło zarobić pierwsze dolarki jak narazie

Month's Earnings:
$10.27

w sobote tydzień wybije tej całej zabawy Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Ziolek99009 - 15-03-2013 21:50

Mikoszi pokazuje klase pomógł mi wiele a byłem początkującym, tłumaczy i podsuwa wskazówki.Wielkie dzięki Mikoszi i pozdrowienia Smile