Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-Ciamciajem-oficjalny-mentor-Astrocash-org-65508)



RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Okazzi - 24-02-2013 23:31

Napisałem wiadomość na e-mail. Liczę na odpowiedź Wink

Pozdrawiam Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Skipi - 25-02-2013 06:46

(24-02-2013 23:12)Roxi5017 napisał(a):  Na FC w 2 tygodnie zarobiłam zaledwie 12$
A na AC w ciągu 2 tygodni lub trochę więcej 180$ Smile

Wnioski same się nasuwają Lol

Mam identyczną sytuacje, polecam AstroCash !


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Nicktim - 25-02-2013 06:51

(25-02-2013 06:46)Skipi napisał(a):  
(24-02-2013 23:12)Roxi5017 napisał(a):  Na FC w 2 tygodnie zarobiłam zaledwie 12$
A na AC w ciągu 2 tygodni lub trochę więcej 180$ Smile

Wnioski same się nasuwają Lol

Mam identyczną sytuacje, polecam AstroCash !

Po przejściu do AC moje zarobki podskoczyły o 100% Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Roku00 - 25-02-2013 07:18

Ja pierdziele, roxi co ty tu piszesz.. normalnie nie wierze. Ja bym się cieszył z 50$/mies.
Pogadam z moim obecnym mentorem i jak kontakt będzie taki jaki jest czyli praktycznie zerowy to przeniosę się do Ciebie.
Ciamciaj, masz może w planach wprowadzić pomoc GG?;]


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Nicktim - 25-02-2013 10:26

(25-02-2013 07:18)Roku00 napisał(a):  Ja pierdziele, roxi co ty tu piszesz.. normalnie nie wierze. Ja bym się cieszył z 50$/mies.
Pogadam z moim obecnym mentorem i jak kontakt będzie taki jaki jest czyli praktycznie zerowy to przeniosę się do Ciebie.
Ciamciaj, masz może w planach wprowadzić pomoc GG?;]

Z tego co wiem to ciamciaj pomaga tez na gg Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Nicktim - 25-02-2013 10:27

(25-02-2013 07:18)Roku00 napisał(a):  Ja pierdziele, roxi co ty tu piszesz.. normalnie nie wierze. Ja bym się cieszył z 50$/mies.

Jednego cieszy drugiego nie Smile


Odp: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 25-02-2013 14:55

Oficjalnie nie pomagam na GG bo ciężko obsłużyć tyle osób, serio. Będzie wprowadzony chat i konferencje.

Wysłane z fołna


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Kabajana - 25-02-2013 16:32

Jako jeden z uczniów Ciamciaja mam prawo do wystawienia opinii i czuję takową potrzebę.
Początek współpracy : otrzymałem odpowiedzi na WSZYSTKIE nurtujące mnie pytania, które nie były najłatwiejsze ze względu na moją dawną karierę w PPA. Na każdym kroku pomoc była bardzo sprecyzowana, jak i same odpowiedzi. Każde wątpliwości czy problemy zostały obszernie skomentowane przez Ciamciaja, i zawsze wskazywał ich najlepsze rozwiązanie. Teraz startuję z kolejnym blogiem o zawężonej tematyce. Zarobki dzienne wynoszą około 10$, jak na zarabianie w AC od 5 lutego to jest znakomity wynik. Sam się tego nie spodziewałem.

Tutaj zarobki z 20 dni lutego :
[Obrazek: pdfxpk.jpg]


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - marcin1001 - 25-02-2013 17:00

Kiedy odpisujesz na meile? Meila wysyłałem do Ciebie 16 lutego 2013 10:27 i nadal nie dostałem odpowiedzi. Wiem, że musisz ogarnąć tyle maili, ale kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi?


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - yazir - 25-02-2013 18:27

marcin1001 napisz do ciamciaja jeszcze raz, widocznie gdzieś musiał zagubić maila.