Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - opłacalna metoda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA - opłacalna metoda (/Temat-PPA-oplacalna-metoda-64747)

Strony: 1 2 3 4


RE: PPA - opłacalna metoda - Mksuzi - 12-02-2013 16:59

Czy posiadanie Tutora od razu oznacza że jest guru w każdym temacie?
Proszę was.

Tak nie kupie go. A tylko i wyłącznie przez to że jego recenzja nie będzie profesjonalna.

I w tym momencie to kupujący traci.

Ale róbcie co chcecie.

Nie wiem jak osoba raczkująca w temacie może recenzować poradnik osoby, która jest kilometry przed nią z wiedzą.

Nonsens i bezsens.


/yazir
Jeszcze jeden jakikolwiek komentarz ze spamem i lecą warny. Czekajcie na recenzję.



RE: PPA - opłacalna metoda - rozekrr - 12-02-2013 17:00

Dobra skończ już prosze... Od początku istnienia na forum próbujesz zabłysnąć...


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 17:00

(12-02-2013 16:59)Mksuzi napisał(a):  Czy posiadanie Tutora od razu oznacza że jest guru w każdym temacie?
Proszę was.

Tak nie kupie go. A tylko i wyłącznie przez to że jego recenzja nie będzie profesjonalna.

I w tym momencie to kupujący traci.

Ale róbcie co chcecie.

Nie wiem jak osoba raczkująca w temacie może recenzować poradnik osoby, która jest kilometry przed nią z wiedzą.

Nonsens i bezsens.

Dobrze, aby zaniechać spór, proponuję poczekać na recenzję od surfera i od użytkowników którzy kupią metodę, wtedy może zaspokoimy Twoją dociekliwość Smile


RE: PPA - opłacalna metoda - Ty27mek - 12-02-2013 17:01

W sumie nie czytałeś jeszcze jego recenzji, a już zakładasz, że będzie nieprofesjonalna? Raczkująca w temacie? O czym Ty wgl mówisz?

Jeżeli masz rzucać bezsensownymi wypowiedziami, to przemyśl to najpierw, najlepiej wyłącz komputer, abyś w tym czasie nie napisał czegoś innego, co wyda się po prostu śmieszne.


RE: PPA - opłacalna metoda - Mksuzi - 12-02-2013 17:05

Wystarczy mi świadomość tego, że w PPA jest od bodajże 2 tygodni.

Dalsza dyskusja z "przyjacielami" surfera nie ma sensu.

Wasza infantylność mnie przeraża.


RE: PPA - opłacalna metoda - daniel42na - 12-02-2013 17:40

Chciałbym zobaczyć screeny pobrań/ wypłat z tejże opłacalnej metody


RE: PPA - opłacalna metoda - tomazzi - 12-02-2013 17:48

(12-02-2013 17:05)Mksuzi napisał(a):  Wystarczy mi świadomość tego, że w PPA jest od bodajże 2 tygodni.

Dalsza dyskusja z "przyjacielami" surfera nie ma sensu.

Wasza infantylność mnie przeraża.

człowieku daj na luz, idź mame poproś by ci papu dała może wtedy się uspokoisz
to jest forum o zarabianiu i rangi TUTOR admin nie daje nikomu z 1 łapanki
skoro dostał tą rangę to ma w tej kwestii wiedzę
jeśli by byle h.... z pierwszej łapanki dostawał tą rangę to tutorem byłby taki baran jak ty ale niestety ta ranga jest dla osób mających wiedzę

więc zamknij twarz, zamknij palce i czekaj na recenzję, jeśli ci nie pasuje to czerwony x w prawym górnym rogu i good bye


RE: PPA - opłacalna metoda - Pompex - 12-02-2013 17:51

[Obrazek: ykzq5rn896oy.jpg]

Wrzucony wczoraj koło 15, na próbę czy dalej się to sprawdza. Zarobek z jednego źródła tego pliku, bo więcej nie chciało mi się/nie mam czasu udostępniać. To, dlaczego zarobek urósł dopiero dzisiaj, jest właśnie systemem tej metody, z dnia na dzień jest coraz lepiej. Więcej powiedzieć nie mogę.

Na więcej screenów nie liczcie, ten jest z astrocash, poprzednie konto z PPA już dawno nieaktywne, więc nie mam nawet fizycznej możliwości więcej udowodnić.


RE: PPA - opłacalna metoda - sewirus - 12-02-2013 18:04

Ja poczekam na recenzję Smile Może zakupie Smile


RE: PPA - opłacalna metoda - Tyrkijt - 12-02-2013 18:07

A czy jest potrzebny blog/strona?