Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ten pomysł wypali? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy ten pomysł wypali? (/Temat-Czy-ten-pomysl-wypali-64140)

Strony: 1 2


RE: Czy ten pomysł wypali? - Mksuzi - 31-01-2013 21:55

Masz już jakiś zarys wyglądu strony, funkcjonalność ?

Czy na razie tylko szukasz ciągle rozwiązań i weny?


RE: Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 21:56

Oczywiście że mam, skrypt do uporządkowania oraz domena i serwis może startować Smile Jednakże przed odpaleniem nie chcę nic zdradzać...


RE: Czy ten pomysł wypali? - Mksuzi - 31-01-2013 22:00

To skoro masz wszystko gotowe, to dlaczego nas na forum pytasz czy warto to robić ?

Spróbuj, nic nie stracisz a co najwyżej doświadczenie zyskaszSmile


RE: Czy ten pomysł wypali? - rozekrr - 31-01-2013 22:05

Czytanie ze zrozumieniem "skrypt do uporządkowania oraz domena i serwis może startować" także póki co mam skrypt który muszę "dopieścić". Pytam gdyż nie chcę tracić czasu na coś co nie będzie nikomu przydatne, chodź w głębie duszy wiem że powinno wypalić Smile


RE: Czy ten pomysł wypali? - Mksuzi - 31-01-2013 22:13

Czytam ze zrozumieniem, ale z niezrozumieniem zostaje odbierany.

Skoro już w to włożyłeś pracę to teraz powinieneś iść za ciosem. Zresztą zrobisz to co czujesz, a jak widać czujesz to pozytywnie Smile


RE: Czy ten pomysł wypali? - Jayetsu - 04-02-2013 15:49

Idź za ciosem bo i tak nic nie stracisz (no może najwyżej czas).Pomysł oceniam jako pozytywny i myślę że ma szanse "wypalić"