Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dodatkowy styl - Zarabiam.com (/Temat-Dodatkowy-styl-Zarabiam-com-64027)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - MrocznyKILL - 29-01-2013 17:53

Zmiana z wersji mobilnej na FULL nadal nie działa (pucowanie ciastek tez nie pomaga)


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 29-01-2013 17:58

(29-01-2013 17:16)rozekrr napisał(a):  Jak dla mnie jasny jest sto razy lepszy.

Admin, mogę spolszczyć przyciski. Jeżeli chcesz, wyślij link do paczki z plikami graficznymi na PW.

wspaniale Smile już podsyłam


(29-01-2013 17:53)MrocznyKILL napisał(a):  Zmiana z wersji mobilnej na FULL nadal nie działa (pucowanie ciastek tez nie pomaga)

działa idealnie musiałeś źle wyczyścić te ciastka Wink


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - MrocznyKILL - 29-01-2013 18:36

Masz racje w Mozilli działa Smile Ale w Chrome niestety nic nie pomaga nawet totalne pucowanie wszystkiego od historii przez ciastka


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 29-01-2013 19:22

(29-01-2013 18:36)MrocznyKILL napisał(a):  Masz racje w Mozilli działa Smile Ale w Chrome niestety nic nie pomaga nawet totalne pucowanie wszystkiego od historii przez ciastka

U mnie na chromie również chodzi bezbłędnie więc musi być coś u Ciebie nie tak Smile na pewno ciastka.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - MrocznyKILL - 29-01-2013 19:31

(29-01-2013 19:22)Admin napisał(a):  
(29-01-2013 18:36)MrocznyKILL napisał(a):  Masz racje w Mozilli działa Smile Ale w Chrome niestety nic nie pomaga nawet totalne pucowanie wszystkiego od historii przez ciastka

U mnie na chromie również chodzi bezbłędnie więc musi być coś u Ciebie nie tak Smile na pewno ciastka.

Zmiana w ustawieniach konta jedynie mi pozostała bo z linku na samym dole za chiny mi nie zmieniaSad

A teraz ocena ciekawy dodatek i na pewno wielu osobom się spodoba ale osobiście tak jak admin wolę mroczniejsze klimaty


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 30-01-2013 10:26

Ikony w stylu ipb zostały spolszczone przez rozekrr, posłałem 3 fg za fatygeTongue nie wydaj wszystkiego od razu impreza

Jeśli widzicie jeszcze jakieś błędy to proszę o raporty.


Dodatkowo:
*Naprawiłem FG
*Spolszczyłem niezbędne zwroty
*Wdrążyłem chyba wszystkie pluginy
*Zmieniłem nieco szatę graficzną


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - rozekrr - 30-01-2013 11:18

Na szybko zauważone pod tabelą "Podobne wątki"

Options:

Wink


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Admin - 30-01-2013 11:42

zrobione.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - Ty27mek - 30-01-2013 11:54

http://zarabiam.com/shop.php - 404 Not Found

A spolszczenie przycisków w wątkach? Ja bym jeszcze wszystkie belki zaokrąglił, tak jak to jest w ciemnym stylu.


RE: Dodatkowy styl - Zarabiam.com - rozekrr - 30-01-2013 12:11

A co Ci w wątkach nie jest spolszczone? Wszystkie ikony były spolszczone, także użyj F5 Smile