Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA (/Temat-Strona-na-ktorej-zarobisz-pobierajac-pliki-PPA-63586)

Strony: 1 2


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - szpilmen - 20-01-2013 19:43

to może działać tylko pod warunkiem że nie będzie Polaków Smile wiem coś o tym bo ppadownload.net należał do mnie.


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Gremquen - 20-01-2013 20:04

Właśnie do tego wniosku już doszedłem Smile
Będzie coś w stylu geolokalizacji i aktywne konto będą mieli tylko użytkownicy z krajów, które ja ustawię (które mają darmowe oferty).

Choć właśnie trudniej będzie mi wypromować go dalej, więc sam nie wiem czy brać się za takie coś..


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - szpilmen - 20-01-2013 22:36

Z własnego doświaczenia wiem że jeśli nie masz dużej gotówki to nic nie zdziałasz, jeszcze na taki serwis musiał by się zgodzić jakiś serwis ppa aby Cie nie zablokowali i aby pieniądze nie przepadły.

W ogóle serwis nie tylko musi mieć geo a także zabezpieczenia przed proxami, multi, dobry wygląd, świetny serwer, jest to wydatek z rzędu kilku tysięcy.

Jeśli masz pieniądzę zapraszam na PW Smile


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Gremquen - 21-01-2013 11:58

No właśnie...sam się teraz już zastanawiam nad tym biznesem.

Nie planowałem czegoś sporego, tylko po prostu ułatwić proces (tak jak tutaj na forum są oferty, w których ludzie płacą za pobranie pliku bądź oferują takie pobranie).
Początkowo miała być tylko polska, reklama na kilku polskich forach o zarabianiu i tyle.

Potem Polska odpadła z powodu fraudów - przyznaję się, nie przemyślałem tego od razu,
więc miały być inne kraje. Niestety wtedy koszty są za duże, więc jak na razie z biznesem się wstrzymuję..
Może skrypt dokończę i ewentualnie sprzedam.

Dzięki wszystkim za pomoc, poleciały +rep za każdą pomocną odpowiedź Smile


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - startchips - 21-01-2013 22:09

Jest podobna strona do ppadownload, a raczej była choć może nadal jest, nie pamiętam adresu, ten sam admin, tylko dla Polski zablokowane, ale dało radę ominąć blokadę rejestracji Wink No ale cóż. Może zagraniczne fora o zarabianiu i tam reklamowanie ?


Odp: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - miniek9090 - 21-01-2013 23:45

Ominiecie geolokalizacji to nie problem . Wystarcza proxy i problem z dynki;( tutaj na prawde trzeba hajsu wcisnac zeby cos zrobic...

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com