Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock (/Temat-RestockChecker-Program-Do-Sprawdzania-Czy-Jest-Restock-6344)

Strony: 1 2


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Magnus - 26-05-2010 22:50

Trzeba było czekac z nami na TS tam od razu wszyscy mordy darli ze restock


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - NaoS - 27-05-2010 00:00

A kto mówi że nie czekałem na TSie? Big Grin
Mówię jedynie że program nie zadziałał.

A na restocku wygrałem co chciałem Smile


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - gorasta - 27-05-2010 08:13

FAIL i tyle.


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - con1u - 27-05-2010 14:46

na tym toolbarze bylo promo jakiegs drugiego i on zadzialal z 5 sek opoznieniem.
A ten to cyhba zaczal wyc pare minut po rozpoczeciu restocku


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Tidus - 27-05-2010 14:53

Ja tam nie wierze w zadne toolbary ,wole klikać F5 i czaic na tsie


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Wojtas100 - 27-05-2010 15:33

Działał ten checker na majowym redemption'ie??


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Tidus - 27-05-2010 16:21

Nie próbowałem ,ale podobno pare minut później <dużo minut> dopiero poinformował ,albo wcale niewiem Tongue