Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! (/Temat-Potrzebujesz-hosting-pod-swojego-bloga-PPA-Napisz-do-nas-63202)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Odp: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - miniek9090 - 11-01-2013 22:14

Jedli chodzi o Wasze domeny , to jaka koncowke maja??

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - Karczu - 11-01-2013 22:23

Max998, mylisz się i nie wiem skąd taka cena - jak na bloga pod PPA kwotę wziąłeś z kosmosu Smile W każdym bądź razie my hosting oferujemy za darmo, pozostaje kwestia zakupienia domeny - granice maksymalnie 30-40 złotych rocznie. Ewentualnie można skorzystać z naszej subdomeny (opisane w 1 poście) lub jakiegoś darmowego aliasu/domeny typu *.TK.

Gremquen, zapraszamy Wink

miniek9090, masz podane w pierwszym poście na samym dole Smile


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - Max998 - 11-01-2013 22:29

30-40zł. rocznie ale pewnie z końcówką .pl ew. .tl, a mnie interesowałoby coś z końcówką com. lub eu.
Strona dla PPA z końcówką .pl według mnie od razu zniechęca internautów z innych krajów bo myślą, że to od razu oszustwo a pliku nie ma. Natomiast .com lub .eu wątpię bym znalazł za 40zł rocznie. To chyba musiałby być cud. Rozumiem, że za taką stronę można płacić przekazem pocztowym na dane konto?


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - m4rcin93 - 11-01-2013 22:32

Do 15 stycznia promocja na AZ.
Możesz sobie pokupować nawet kilka domen, bo dostajesz 50zł za free na zakupy Smile


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - Gremquen - 11-01-2013 22:49

Max998 - mylisz się Smile
http://ovh.pl - .com za 23.99zł - odnowienie (przedłużenie na kolejny rok) - 27.99zł
http://az.pl - .com za 9.99zł - odnowienie (przedłużenie na kolejny rok) - 49zł

I jest też sporo więcej firm gdzie możesz kupić domenę i na pewno zmieścisz się w 40zł/rok

Pozdrawiam Smile

P.S.Dzięki M4rcin93 za przypomnienie o darmowych 50zł w az.pl - chyba skorzystam Smile


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - Max998 - 11-01-2013 22:51

O widzę, że można tam kupić końcówkę domeny! Świetnie!


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - daniel42na - 11-01-2013 22:56

Dodatkowo możesz przyczaić się na promocje az, które są tam bardzo często..
Ostatnio kupiłem hosting na rok za 50% ceny i domenke .eu za free na rok Wink


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - yazir - 13-01-2013 06:16

Nareszcie PPA, dające hosting Cool To powinno pomóc wam wybić się :] Wiele osób boi się wyłożyć kasę na hosting, obawiając się wtopienia kasy. IMO to powinien być standard w każdym serwisie PPA Smile


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - LaGeR - 13-01-2013 10:02

Dokładnie tak jak kolega wyżej. ShareBay.net chyba będzie jednym z najlepszych z obecnym serwisów, chociaż z czasem może przebije FC.


RE: Potrzebujesz hosting pod swojego bloga PPA? Napisz do nas! - Aroonia93 - 13-01-2013 12:28

(11-01-2013 22:02)daniel42na napisał(a):  Daj sobie spokój z bloggerem i przenieś się ze swoimi linkami jak najszybciej.
I nie pisze tego ze względu na ten serwis, tylko taka dobra rada.. żebyś się nie rozczarował tak jak ja kiedyś Wink

ma racje,, straciłem niedawno swojego bloga na bloggerze na którym miałem ponad 900 plików do pobrania ./