Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-na-starterach-62929)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 05-01-2013 17:09

Jak nie anulujesz subskrycji to nic Ci nie zrobią wystarczy tylko nie fraudować !


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - aero2 - 05-01-2013 17:18

Przecież czy anulujesz czy nie anulujesz to i tak liczy się jako fraud, ponieważ pozniej sieć affilacyjna nie pobierze ci środków z konta nigdy, bo będzie puste.

O tym oddawaniu kasy za fraudy, to skąd takie informacje macie?

Już ktoś z Polski musiał zwracać kasę za fraduy, czy tylko opieracie się na regulaminie i opowieściach właścicieli stron?


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - damianus627 - 05-01-2013 17:21

@aero2 oj nie znasz się na fraudach, a miałeś być przedstawicielem sponsokdo.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 05-01-2013 17:24

@aero zarobiłem tam naprawdę wiele bo około 100$ na starterach i admin nigdy nic nie mówił a o tym zwracaniuasy to jakieś bajki.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - aero2 - 05-01-2013 17:29

damianus627, może i się nie znam, mylisz pojęcia mej ironii, nie przedstawicielem a konsultantem.

Limitless, dobrze wiedzieć na przyszłość.Lol


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 05-01-2013 17:32

tak więc jak ktoś zainteresowany to proszę zobaczyć na stronie jest chatbox i tam pisze kto wykonał oferte . Zobaczcie na : Smiles,barcik,yurko,azael84 robią oferty dosłownie co 5min a tutaj spinają , że fraudujemy... Gdzie tu "musk"?


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - damianus627 - 05-01-2013 17:34

Zobaczcie sobie jak tam polacy robią a w szczególności jakiś "yurko". Oferty za ofertą i to wszystkie za 66 punktów.
Scarfice dziecko jakieś się wpier**** co się chu** zna i będzie pier*****. Siedzę w ofertach i serwisach z nimi już od ponad 2 lat i jak się dziecko nie znasz to nie pier*** bo sam jedziesz oferte za ofertą.


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 05-01-2013 17:41

Zapomniałem podziękować nie wiem czy adminowi czy , któremuś z moderatorów za poprawienie tematu Smile Dziękuje!!Tongue


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - aero2 - 05-01-2013 17:42

Można wiedzieć jakiej przeglądarki używacie, na której najlepiej zalicza oferty i czy z włączonym AdBlockem i ciasteczkami wypełniacie?


RE: Poradnik - Jak Zarabiać na starterach - Limitless - 05-01-2013 17:44

@aero tak jak już pisałem z AWM zalicza wszystkie oferty bez wyjątku w max 30sekund Smile