Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie mogę wejść na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie mogę wejść na Lockerz (/Temat-Rozwiazane-Nie-moge-wejsc-na-Lockerz-6236)

Strony: 1 2 3


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Nyscerion - 29-04-2010 16:41

te proxy są z reguły szybkie, ale po 10 minutach padają i nowe trzeba wklepać -> a te pojawiają się co chwile na tej stronie ;]


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Parada - 29-04-2010 16:48

No nic, to chyba będę musiał korzystać dzisiaj z proxy, albo poczekać, aż mi Lockerz odpisze na e-maila jeszcze dzisiaj Wink


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Marczyk - 29-04-2010 17:01

To jakis zbieg okoliczności ze mi też nie chodzi od dzisiaj lockerz ?


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Paviano - 29-04-2010 17:28

Mi Lockerz normalnie hula.


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Silek - 29-04-2010 17:32

Ja już dostałem odpowiedź od supportu. Brzmi ona tak :

Hey there,

Try simply clearing your cache and cookies, quite your browser, and log back
in. This should fix your problem.

Thank you for contacting us.

-

Lockerz Support

Hmm szkoda bo już to robiłem po pare razy i nie dało to rezultatu. O banie nic nie powiedzieli.
Moja siostra na swoim lapie też nie może wejść na lockerz. Pingowałem ich strone z obydwóch kompów i 100 procent utraconych danych nawet z połączeniem pominięcia routera. Zero. I teraz co dalej ? :/ Ehhh chyba ten restock pójdzie w zapomnienie :/


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Marczyk - 29-04-2010 17:32

Da coś zmiana IP ?


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Silek - 29-04-2010 17:35

Szczerze wątpie. Jedynie zmiana IP przez proxy to jeszcze jakoś tak.


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Marczyk - 29-04-2010 17:40

Lipa jak ....
A tak się napaliłem na ten restock =/


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Silek - 29-04-2010 17:43

No będziemy przez to cierpieć :/ Jestem bezradny totalnie... Myślałem, że może zmiana DNS coś zmieni ? Smile Spróbuj jak chcesz bo ja narazie nie mam czasu.

Edit :

Ja coś tam poszperałem w DNS i zainstalowałem Google Chrome i o dziwo teraz na każdej przeglądarce : Operze, Mozilli i IE lockerz chodzi Smile Spróbuj tego albo tego i powinno pomóć Smile


RE: Nie mogę wejść na Lockerz - Marczyk - 29-04-2010 18:13

Wystrczyło normalnie zmienic IP Wink