Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Project $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Project $ (/Temat-Project-61712)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Project $ - daniel42na - 04-12-2012 12:59

O ile sie nie myle to wszystko ma być oparte o ppa(?)


RE: Project $ - yazir - 04-12-2012 13:00

@tomazzi chodzi o PPA zapewne. Pobierasz fejkowy program Smile


RE: Project $ - nitram - 04-12-2012 13:00

Tak samo jak tomazzi dołączam sie do pytań dotyczących inwestowania jak bedą konkrety to na pewno dwóch inwestorów już masz mozesz dopisać sobie na kartce Smile
Nie wiem czy to będzie potrzebne ale mam też duże doświadczenie w rożnych systemach MLM niejedno szkolenie mam za sobą ale czy o taką psychologię Ci chodzi ?

Mam nadzieję że jak robisz z siebie Lidera to i w rzeczywistości się nim na prawdę okażesz i nie podzielisz losu poprzednich śmiałków którzy też mieli wielkie plany i pomysły, ale ich projekty poległy na etapie organizacji i wiążącą się z tym wszystkim biurokracją.

Kontakt ze mną albo forum albo ewentualnie mail [email protected]

Trzymam kciuki!


RE: Project $ - HardCoreSex - 04-12-2012 13:00

Nie tak, możemy zadziałać PPA.
A zyski będą w ciągu kilku dni.

@co do inwestorów
Potrzeba nam będzie pieniędzy w dalszej części projektu, na razie pokaże że jestem osobą wartą zainteresowania i zarobię z kimś trochę dolców.

@edit2
Rejestracja domeny .pl - 1 rok
doladowywator.pl
Razem 25.89 PLN

Tyle potrzebuję, mógłbym w to włożyć, właśnie czekam na wypłatę z AstroCash.
Jest ktoś chętny ?

@edit3
można też się zastanowić nad najtańszą domeną - 10zł / rok.


RE: Project $ - nitram - 04-12-2012 13:31

Rozumiem że jesteś podekscytowany i to bardzo, ale postaraj się zachować skladnie zdań i przedstawiać bardziej treściwe posty, proponuję nawet zrobić mini biznes plan poświecasz jeden-dwa dni ( od tego świat się nie zawali ) a jakże wzrośnie Twoja wartość na tym forum i w tym temacie, a na pewno pojawi się więcej osób do pomocy.

A co do postu wyżej rozumiem że szukasz kogoś kto kupi Tobie tę domenę mimo iż napisałeś że Ty mógłbyś w to włożyć.

Jak widzisz kwestie rozliczania się typu umowa zlecenie, faktury itp, gdybym miał zakupić tą domenę widzę to tak ze kupuję ją na siebie a Tobie wynajmuję i właśnie to byłby jakiś procent z inwestycji dla mnie.
Chyba ze widzisz to inaczej masz inne pomysły.


RE: Project $ - daniel42na - 04-12-2012 13:54

(04-12-2012 12:15)HardCoreSex napisał(a):  Jeśli kogoś interesuje na czym będziemy zarabiać to tak.
Zaczniemy od:
- Metin2
- Counter Strike
- Tibia
- Doładowania
- Konta premium
- Gry przeglądarkowe
- Kup taniej, sprzedaj drożej
- Muzyka

Zacznijmy od tego, że PPA na większą skale może być niebezpieczne(mam takie wrażenie). Przynajmniej darować sobie nisze skierowane na Polske.
Znam historie strony, która oparta była na smspremium, fajna nisza, zawartość oczywiście fake, regulamin typu "wszystko to tylko zabawa", jednak autor dość ładnie zarobił, strona pojawiła się na wykopach, alertach, ludzie zaczęli zgłaszać..
Nie wiem jak skończyło się to dla autora ale na pewno sporo nerwów zjadł.


RE: Project $ - Limitless - 04-12-2012 14:27

Mogę zainwestować w tą domene to 26zł ale mam kaske tylko na Payzie Xpokerface


RE: Project $ - Scoobyx - 04-12-2012 15:26

Jestem w stanie to wejść. Uczęszczałem na jeden kurs marketingu. Więc w reklamie mogę być dobry.
I polecałbym o tym pisać w strefie wtajemniczonych przynajmniej, ponieważ za niedługo domena, pomysł, wszystko o czym tutaj piszemy może być już przez kogoś zrobione i możemy na prawdę stracić na tym.


RE: Project $ - Ramako - 04-12-2012 15:35

Jestem w stanie dołączyć, jak coś mogę kupić domene oraz zajmować się czymś innym np. reklama lub inna rzeczą.


RE: Project $ - HardCoreSex - 04-12-2012 16:28

Okej wróciłem.
Scoobyx poruszyłeś bardzo ważną kwestie. Działamy na niszach które będą ZAWSZE pożądane.

Daniel, nie działamy tylko na PPA, po prostu zaczynamy od tego.

Nitram, napisałeś bardzo wartościowego posta, jednak rozważe to w dalszej części planu, narazie działamy na mniejszych pieniądzach.

Co do reszty, właśnie zakładam IRC'a i tam wszystko obgadamy.