Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem (/Temat-Kupie-z-Payzy-place-bankiem-61604)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - sacrifice - 05-12-2012 20:44

krajowy idzie max. 1 dzień roboczy Smile


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - pepersbd - 05-12-2012 20:52

jak nie masz ni do zaoferowania to nie komentuj !!


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - tomazzi - 05-12-2012 20:57

proponowałbym bana dla kolegi bo zalatuje smrodem oszustwa


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - yazir - 05-12-2012 20:59

pepersbd może wytłumaczysz jakim cudem przelew ma być do piątku zaksięgowany? Z zagranicy go wysyłasz? Dla Mol'a należą się wyjaśnienia. I wątpię że ktokolwiek zainteresuje się Twoją ofertą dopóki tego nie wyjaśnisz


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - pepersbd - 05-12-2012 21:01

Tak jak pisałem kolega Mol będzie miał wszystko opłacone tak jak z nim gadałem wyjaśni się to do jutra na prawdę zaufajcie mi zobaczycie że wszystko się ułoży pozdrawiam


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - tomazzi - 05-12-2012 21:04

zaufanych oszustów już to forum miało x przypadków
Mol jak do jutra nie będziesz miał środków to sprawa na policję, a ty kolego ban
myślę, że najlepsze wyjście z sytuacji a inni niech z nim na tą chwilę nie wchodzą w żadne interesy


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - pepersbd - 05-12-2012 21:18

Tomazzi wyluzuj przecież napisałem że wszystko się wyjaśni i nie jestem oszustem !!


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Lontek - 05-12-2012 21:20

No ja z kolegą robię interes, lecz podałem mu numer konta i ma mi wysłać pieniążki jako pierwszy, a ja jako drugi na Payzę więc nie widzę problemów w moim przypadku Smile


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Mol - 06-12-2012 17:03

No nadal żadna kasa nie doszła czekam do jutra


RE: Kupię $$ z Payzy płacę bankiem - Lontek - 06-12-2012 19:14

Do mnie kolega napisał, że mu bank cofnął przelew. Stratny nie jestem, ale nie polecam impreza