Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów (/Temat-Wysurfuj-eu-PreLaunch-Bonusy-dla-Forumowiczow-60869)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 13-11-2012 12:58

(13-11-2012 12:41)slonce napisał(a):  A mi wyskakuje " Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem! " mimo, iż chodzi tylko jedno okno z tym adresem strony czyli wysurfuj.eu...

Witam,

Nie ma takiej możliwości. Proszę jeszcze raz sprawdzić.

Pozdrawiam


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - cpr - 13-11-2012 13:01

Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!

Mam tylko 1 okno i non stop ten monit. Co jest grane?


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - slonce - 13-11-2012 13:04

(13-11-2012 13:01)cpr napisał(a):   Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!

Mam tylko 1 okno i non stop ten monit. Co jest grane?

Do mojbiznes a widzisz a jednak jest taka możliwosc Big Grin

Do cpr spróbuj sie zalogowac, bo ja jak klikne zaloguj , jestem niby zalogowana ale nizej jest panel do logowania , wypelniam panel i raczej sie to nie powinno powtorzyc Wink


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - cpr - 13-11-2012 13:07

(13-11-2012 13:04)slonce napisał(a):  
(13-11-2012 13:01)cpr napisał(a):   Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!

Mam tylko 1 okno i non stop ten monit. Co jest grane?

Do mojbiznes a widzisz a jednak jest taka możliwosc Big Grin

Do cpr spróbuj sie zalogowac, bo ja jak klikne zaloguj , jestem niby zalogowana ale nizej jest panel do logowania , wypelniam panel i raczej sie to nie powinno powtorzyc Wink

Przelogowałem się, a nawet teraz zalogowałem na innej przeglądarce i dalej to samo.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - slonce - 13-11-2012 13:08

(13-11-2012 13:07)cpr napisał(a):  
(13-11-2012 13:04)slonce napisał(a):  
(13-11-2012 13:01)cpr napisał(a):   Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!

Mam tylko 1 okno i non stop ten monit. Co jest grane?

Do mojbiznes a widzisz a jednak jest taka możliwosc Big Grin

Do cpr spróbuj sie zalogowac, bo ja jak klikne zaloguj , jestem niby zalogowana ale nizej jest panel do logowania , wypelniam panel i raczej sie to nie powinno powtorzyc Wink

Przelogowałem się, a nawet teraz zalogowałem na innej przeglądarce i dalej to samo.

Ja jade na operze Smile
Kilka takich wybryków miałam , moze kazdy takie cos musi przejsc poki co mi nalicza pkt Smile


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - cpr - 13-11-2012 13:10

(13-11-2012 13:08)slonce napisał(a):  
(13-11-2012 13:07)cpr napisał(a):  
(13-11-2012 13:04)slonce napisał(a):  
(13-11-2012 13:01)cpr napisał(a):   Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!

Mam tylko 1 okno i non stop ten monit. Co jest grane?

Do mojbiznes a widzisz a jednak jest taka możliwosc Big Grin

Do cpr spróbuj sie zalogowac, bo ja jak klikne zaloguj , jestem niby zalogowana ale nizej jest panel do logowania , wypelniam panel i raczej sie to nie powinno powtorzyc Wink

Przelogowałem się, a nawet teraz zalogowałem na innej przeglądarce i dalej to samo.

Ja jade na operze Smile
Kilka takich wybryków miałam , moze kazdy takie cos musi przejsc poki co mi nalicza pkt Smile

Mi nalicza 2-3 strony i dalej to samo. Też jestem na operze.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - slonce - 13-11-2012 13:11

No teraz tez mi wyskoczył komunikat : Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!
Moze ze strony admina cos jest nie dopracowane... moze trzeba to przeczekac....


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - cpr - 13-11-2012 13:13

(13-11-2012 13:11)slonce napisał(a):  No teraz tez mi wyskoczył komunikat : Nie możesz uruchomić kilku okien z surfem!
Moze ze strony admina cos jest nie dopracowane... moze trzeba to przeczekac....

Ja jestem mało cierpliwy więc chyba usunę konto. Admin przed uruchomieniem serwisu powinien wszystko dopracować.


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - slonce - 13-11-2012 13:16

nie bądź taki w goracej wodzie kąpany beka ja tam zawsze daje szanse stronie Wink czasami idzie cos przegapić lub nie zauwazyć błedu Wink


RE: Wysurfuj.eu - PreLaunch. Bonusy dla Forumowiczów - mojbiznes - 13-11-2012 13:29

Witam,

Osoby mające problem z surfowaniem proszę o podanie adresu strony jak się otwiera po naciśnięciu Zarabiaj --> Surfuj.
Będzie ona miała postać -->http://wysurfuj.eu/pkt.php?id=XXXX

Prace nad strona trwały długo nie mniej jednak faktycznie, zawsze można coś przegapić.

Pozdrawiam.