Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej!!! kamikadze22([email protected], [email protected]) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Złodziej!!! kamikadze22([email protected], [email protected]) (/Temat-Zlodziej-kamikadze22-sratimati-gmail-com-kamikadze22-onet-pl-60853)

Strony: 1 2


RE: Złodziej!!! Mateusz Wojnarowski ([email protected]) - Deotho - 12-11-2012 18:14

Potwierdzam. Zgłaszany był już na innym forum.


RE: Złodziej!!! Mateusz Wojnarowski ([email protected], [email protected]) - miniek9090 - 12-11-2012 22:27

No i masz krowo placek . Widac kolega robi to dla zabawy . Polega ona na tym , ze blokuja Ci kasse , a ty sie wku...rzasz.
Czeba czekac 3 miechy . Dlatego wlasnie wymiany nie sa za bardzo bezpieczne ...


RE: Złodziej!!! Mateusz Wojnarowski ([email protected], [email protected]) - freexiii - 12-11-2012 22:38

Dlatego właśnie zaprzestaję działać w wymianie środków, jednak źle wpływają takie negatywne sytuacje jak ta.

I mam nadzieję, że środki zostaną tylko zamrożone na ten czas i zwrócone na moje konto.
Czas pokaże.


RE: Złodziej!!! Mateusz Wojnarowski ([email protected], [email protected]) - miniek9090 - 12-11-2012 22:44

Ty mu na pp wyslales jako prezent a on Ci jako usluge na payza. Prezentu nie da sie odzyskac , a usluge tak .


RE: Złodziej!!! Mateusz Wojnarowski kamikadze22([email protected], [email protected]) - freexiii - 13-11-2012 22:11

Przelewy miały tytuł "donation".
Po nachalnym bombardowaniu suportu Payza i być może moim zgłoszeniu na forach użytkownik zamknął spór i kasa wróciła na moje konto.
Od użytkownika poszła wiadomośc do suportu, że to pomyłka.
Nie zmienia to faktu, że użytkownik o którym mowa w tym temacie próbował ukraść mi pieniądze.
A cała ta sprawa odstrasza mnie od dalszej akcji wymiany środków pomiędzy bankami.

Dziękuję za zainteresowanie sprawą.

Pozdrawiam


RE: Złodziej!!! Mateusz Wojnarowski kamikadze22([email protected], [email protected]) - Deotho - 13-11-2012 22:25

W takim razie temat do zamknięcia.