Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowicjusza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Pytania nowicjusza (/Temat-Pytania-nowicjusza-60463)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pytania nowicjusza - bodek7654 - 09-01-2013 14:23

kalkulator nie uwzglednia restartu , czyli aby program byl wyplacalny co jaki czas zabiera uzytkownikom procent ich pozycji, aby pokryc wyplacalnosc programu przy czym ale nie oficjalnie zarobic 2X wiecej za 1 zakup, tutaj wiecej http://oprofitclicking.pl/podstawy/restart/


RE: Pytania nowicjusza - dondoonsie - 09-01-2013 20:12

Witam.

PORADNIK TEORIA PROFTICLICKING: http://wyslijto.pl/files/download/dh37bsl41e

PORADNIK PRAKTYKA PROFITCLICKING: afs


RE: Pytania nowicjusza - mr. nobody - 10-01-2013 13:35

Ok, już rozumiem o co chodzi w restarcie, dzięki. Smile To pocieszające, że ostatecznie nie traci się kasy.

Tylko niepokoi mnie to, co czytam w innym wątku nt. wypłat. Dużo osób pisze, że albo czekają jakieś ogromne ilości czasu na wypłatę, albo polują bezskutecznie na te całe `wiaderka`. :/

Sądzicie, że taka sytuacja będzie już zawsze? Czy PTC się ogarnie i zaczną działać jakoś sprawniej?


RE: Pytania nowicjusza - Roben - 10-01-2013 13:38

(10-01-2013 13:35)mr. nobody napisał(a):  Ok, już rozumiem o co chodzi w restarcie, dzięki. Smile To pocieszające, że ostatecznie nie traci się kasy.

Tylko niepokoi mnie to, co czytam w innym wątku nt. wypłat. Dużo osób pisze, że albo czekają jakieś ogromne ilości czasu na wypłatę, albo polują bezskutecznie na te całe `wiaderka`. :/

Sądzicie, że taka sytuacja będzie już zawsze? Czy PTC się ogarnie i zaczną działać jakoś sprawniej?
Zanim wypełnia ci sie panele minie rok lub dłużej a z wypłaceniem pieniędzy jest coraz gorzej.To juz nie jest ten serwis co kiedys.Teraz jest juz wiele lepszych.Kiedys JBP był liderem teraz już mogą o tym tylko pomarzyc.


RE: Pytania nowicjusza - dondoonsie - 10-01-2013 13:56

no ciężko wypłacić jest kasę, według mnie to się wszystko ureguluje po następnym restarcie, wypłaty w kolejce zostaną zrealizowane a wiaderek będzie częściej i profitclicking znowu będzie na szczycie


RE: Pytania nowicjusza - duzypawel - 10-01-2013 14:08

a czemu uważasz restart za taki zbawienny? Po restarcie nie przybędzie im kasy na wypłaty a to przecież jest problemem. Opóźnią upadek programu ale nic więcej. Bo co z tego, że obetną nam 'zarobki' o połowę czy o więcej skoro nadal nie będzie ich stać na to żeby wypłacić?


RE: Pytania nowicjusza - dondoonsie - 10-01-2013 22:21

restarty są po to aby firma przetrwała
profitclicking zarabia 25 000 dolarów na dzień i firma jest warta 90 milionów
w ostatnim czasie zarobki firmy wzrosły
więc nie ma po co upadać


RE: Pytania nowicjusza - mr. nobody - 11-01-2013 10:16

Wciąż nie wiem czy ryzykować i wchodzić w to. Może przeczekam jeszcze trochę.

Jeśli ktoś zna `lepsze` (tzn. wypłacalne) systemy tego typu, to zapraszam na PW. Smile


RE: Pytania nowicjusza - duzypawel - 11-01-2013 10:35

jak chcesz wejść w PC to z jakąś śmiesznie małą kwotą, której Ci nie będzie żal stracić bo raczej ze stratą będziesz musiał się pogodzić Smile

@dondoonsie:

umiesz powiedzieć coś swoimi słowami czy tylko kopiować newslettera? Twoja odpowiedź na moje pytanie była co najmniej wymijająca Smile albo jesteś tak tępy i dałeś się zmanipulować pieśniom o tym jakie to PC jest potężne i jak Cię szybko może wzbogacić albo ktoś Ci płaci za reklamę...


RE: Pytania nowicjusza - bodek7654 - 12-01-2013 08:33

mojemu sponsorowi wpada juz 6 wiaderko w tym miesiacu , troche nad tym siedzi ale zawsze cos, zwykle wyplaty przestaly dochodzic firma skupila sie na kontrolowanych wyplatach 48 h , a nie jak do tej pory haosie w wyplatach z kolejki , bardzo proste maja np 5000$ dziennie na wyplaty i tylko tyle bedzie wydatkow w dany dzien , pzrestali sie pzrejmowac narzekaniami uzytkownikow , ja rowniez czekam jescze 2 tyg i wyplacam wklad a potem niech sie dzieje wola nieba