Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do kosza (/Temat-do-kosza-59959)

Strony: 1 2 3 4


RE: Anonymous znów zaatakują - miniek9090 - 16-10-2012 13:43

dokladnie ... ile razy już podniecali sie na myśl , że FB zlikwiduja??-porażka


RE: Anonymous znów zaatakują - Scoobyx - 16-10-2012 14:16

Właśnie, dlaczego fb jeszcze stoi ? O.o
Dużo gadania, mało roboty. Zrobione jest to wszystko(tak jak ktoś wcześniej napisał) tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę.


RE: Anonymous znów zaatakują - yazir - 16-10-2012 14:18

(16-10-2012 12:47)Anonymous13 napisał(a):  Nie myl działań hakerskich z protestem bo to jest na razie protest przeciwko władzy i jej inwigilowaniu nas!

poczytaj czym jest ACTA

http://technowinki.onet.pl/biznes/10-rzeczy-ktore-powinienes-wiedziec-o-acta,1,5005235,artykul.html

Uwierz ze wiem czym jest ACTA. Powiem Ci tak nie ucz ojca dzieci robic.
Tak bo wlasnie inwigiliwania powinienes sie bac najbardziej w wieku 15 lat... Odpowiedz rzeczowo a nie na odpieprz poczytaj czym jest ACTA. Zreszta widze Twoj poziom jesli swoja wiedze opierasz na artykulach onetu czy wp...
Naprawde licze na rzeczowa odpowedz, a nie linki do artykulow w portalach gdzie informacje sa watpliwej jakosci


RE: Anonymous znów zaatakują - Anonymous13 - 16-10-2012 18:33

yazir nie kusi się diabła do czynienia zła tyle ci powiem


RE: Anonymous znów zaatakują - Story - 16-10-2012 18:52

Ja bym nie lekceważył Anonymous. To profesjonaliści. Oni wiedzą co, gdzie i jak robią...


RE: Anonymous znów zaatakują - yazir - 16-10-2012 19:21

@Anonymous13 nie możesz napisać wprost że g*** wiesz o ACTA? Przyznać że lecisz za tłumem? Przeczytałeś chociaż raz ze zrozumieniem tą ustawę? Przynajmniej w jednej wersji, bo teraz po kilku aktualizacjach zmieniła się znacznie.
Zachowujesz się dokładnie jak dzieciak z którym mam spór na allegro. Cwaniakował od tygodnia, dziś wymiękł i przyznał że nie ma firmy, liczył że nie zauważę różnicy etc. I przeprasza co godzinę. Żebym nie zgłosił tego...

Nie potrafisz złożyć 2-3-4-5-10 składnych zdań i przekonać mnie do tego że to ja nic nie wiem o tym "straśliwym" ACTA? Oraz odpowiedzieć na moje pytania?

@Story mam nadzieję że to sarkazm którego nie wyczuł Anonymous13...
Proszę Cię profesjonaliści... więc pytam w takim razie profesjonalistów co z "fejsbusiem"? Dlaczego wciąż działa, przecież mieliście go zniszczyć bo to największe "zuo"...


RE: Anonymous znów zaatakują - Daminn - 16-10-2012 20:26

Gówno zrobią. Przestałem ich "szanować" po pro elo działaniach w sprawie acta. Prawdziwe grupy zamiast pieprzyć w necie czego to oni nie zrobią - robią to. Bez zbędnego gadania.



(16-10-2012 13:43)miniek9090 napisał(a):  dokladnie ... ile razy już podniecali sie na myśl , że FB zlikwiduja??-porażka

To z fb to akurat był fejk.


RE: Anonymous znów zaatakują - yazir - 16-10-2012 20:34

@Daminn ale on już mi to wytłumaczył Tongue

"Nie myl działań hakerskich z protestem bo to jest na razie protest przeciwko władzy i jej inwigilowaniu nas!"


RE: Anonymous znów zaatakują - Daminn - 16-10-2012 20:47

Pisałem odnośnie głównego tematu. Do Cb nic ;]


RE: Anonymous znów zaatakują - 2Fast4You - 16-10-2012 22:43

Jak widze wasze wypociny to mi się aż szkoda robi..., myślisz że LOIC to jedyny ich sposób? I że używają serwerów do porozmawiania między sobą? To są profesionaliści, 8,5gb rządowych informacji to co ? DDoS'y na największe strony to dla nich nie problem na bank. Dlaczego są jeszcze anonimowi ? Bo są ogarnięci. Dobrze robią i ich podziwiam bo znam kilka ich technik.