Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nicki na forum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nicki na forum. (/Temat-Nicki-na-forum-597)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nicki na forum. - Verudi - 30-12-2009 15:08

Verudi - bo hmmm..... bo tak. Nie ma jakieś historii jak powstał. Po prostu obudziłem się pewnego dnia i tak ni stąd ni zowąd wpadło mi do głowy i od kilku lat mam ten nick na każdym forum, grze, portalach itd. Jeśli spotkacie kogoś z takim nickiem to na pewno ja Smile


RE: Nicki na forum. - KiMaHri - 30-12-2009 15:09

Mój natomiast od postaci z gry Kimahri Ronso dla niewiedzących ->[url="http://img.tamtay.vn/files/photo2/2009/5/12/13/81778/4a091b63_0919d487_final-fantasy-x-kimahri-ronso-880.jpg"]>OBRAZEK<[/url] Kimahri to moja ulubiona postac jest małomówny i woguleSmile aja tylko zmieniłem wielkość liter i si podpisuje zawsze KiMaHri


RE: Nicki na forum. - m-kamillo - 30-12-2009 15:10

m-kamillo... Imie Kamil a nazwisko zaczyna się na pierwszą litere M... A po za tym wołają na mnie tak

Killer strach sie baćBig Grin


RE: Nicki na forum. - colorful_lace - 01-01-2010 13:49

colorful_lace w tłumaczeniu z angielskiego wychodzi kolorowa_sznurówka.
jest to powiązane z glanami, tam kolor sznurówki ma/miał znaczenie.
np. zielony - wegetarianizm, czerwony - anarchia, biały - skinheads itd.

a wzięło się tak o, znikąd.


RE: Nicki na forum. - Marello - 01-01-2010 14:01

Marello <----- Imię Marcin, zaczęli mówić na mnie Marel aż ktoś w końcu dodał -lo wyszło Marello Smile I ten nick jest ze mną wszędzie Smile


RE: Nicki na forum. - adamczyk94 - 01-01-2010 14:17

adamczyk - od imienia Adam, poza tym tak na mnie wołają, a końcówka 94 to wiadomo raczej o co chodziTongue, bo zwykle "czysty" adamczyk zawsze był zajęty na forach/grach lecz teraz nie sprawdzam, tylko od razu wpisuję te cyferki na koniec.


RE: Nicki na forum. - madison - 01-01-2010 14:25

na cześć hali "madison square garden" Big Grin


RE: Nicki na forum. - jacekchr4 - 01-01-2010 14:37

jacekchr4 <-- Imię Jacek, 3 pierwsze litery nazwiska to chr, a liczba 4 mnie prześladuje Tongue


RE: Nicki na forum. - Kilol - 01-01-2010 18:57

Kilol
Po prostu kolega tak mnie nazwał, bo zawsze jestem wesoły i uśmiechnięty.Tongue Znana ksywka w moim mieście.


RE: Nicki na forum. - Enemy - 01-01-2010 19:11

enemydown --> Jak grałem w FEAR Combat a potem w cs'ie to na TeamSpeak'u zawsze wolali "enemydown" i tak sobie je zgarnolem Smile