Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PŁACĘ 0,5 zł na PAYPAL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PŁACĘ 0,5 zł na PAYPAL (/Temat-PLACE-0-5-zl-na-PAYPAL-5942)

Strony: 1 2 3


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Smiloslav - 08-05-2010 12:15

Jak najbardziej polecam! Big Grin
Dobrze się rozmawia i szybko odpowiada!
Tutaj mój dowód:
http://img85.imageshack.us/img85/5471/wpatapaypal.jpg
Wielkie dzięki Smile
A i jeszcze przy okazji sam zarobiłem 2 $ na gagabux Big Grin


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 22-05-2010 17:36

Temat powrócił, więc i ja powracam. :>

Dziś została zrealizowana kolejna seria wypłat. Smutne jest to, że niektórzy sobie olali sprawę i przestali klikać. Jeśli ktoś nie otrzymał wypłaty niech zgłosi się do mnie na PW w celu wyjaśnienia szczegółów i ewentualnie przywrócenia na listę wypłat. Nadal nie otrzymałem pieniędzy z GagaBux, wiec na zwiększenie stawki do 1$ trzeba jeszcze trochę poczekać. Dodatkowo będą bonusy dla najlepszych klikaczy (a już paru takich jest), więc nadal zapraszam do oferty. Smile

Proszę o wklejenie tutaj wszystkich dowodów wypłat z ukrytymi moimi danymi (imię, nazwisko, mail) w tym temacie.


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Daminn - 22-05-2010 20:44

POLECAM! Fractal wie co robi;]

[Obrazek: 2zbuxy.th.jpg]

DZIĘKI!!


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - adamt10 - 23-05-2010 08:39

http://yfrog.com/elbeztytuugtap


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 04-06-2010 07:07

Nadal nie otrzymałem wypłaty z GagaBux...

W ciągu ostatnich 6 tygodni (3 serie wypłat) straciłem całą kasę na PayPal na wypłaty dla Was i nie dostałem nic od GagaBux. Jeśli do soboty nie dostanę kasy to wyplata będzie musiała się troszkę opóźnić bo najnormalniej w świecie skończyły mi się pieniądze na PP. Jednak nie martwcie się - jeśli zajdzie potrzeba poczekania z wypłatą doliczę te dni i zamiast 2 zł dostaniecie np. 3. ;>


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - monika325 - 08-06-2010 06:48

chetna. odezwij sie na pw jak jeszcze aktualne Smile


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Damian` - 08-06-2010 10:12

Ja też czekam na wypłate z gagabux ale podobno zatrudnili kogoś kto będzie wypłacał


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Fractal - 08-06-2010 19:20

Jak narazie tego kogoś nie widać. Sam czekam, wydałem całą kasę na wypłaty dla was a od GagaBux nie dostałem nic. I nie były to lekkie pieniądze bo tę 'działalność' prowadzę nie tylko tutaj. :>

Jak tylko dostanę wypłatę to zapłacę wam za klikanie wraz z wszelkimi zaległościami. Smile


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Daminn - 15-06-2010 20:03

Są jakieś postępy?


RE: PŁACĘ 2 zł na PAYPAL - Damian` - 15-06-2010 20:24

U mnie dalej nie ma wypłaty Sad