Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? (/Temat-Jak-najszybciej-zarobic-15-w-adf-ly-58902)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Prizers - 18-09-2012 09:59

Cześć witajcie ,jako ,że zarabiam na adf.ly to temat mnie zainteresował więc odwiedziłem przeczytałem i chciałbym rozwiać teorię ,że na adf.ly "potrzeba 5000 wejść zeby dolara uzbierać" , "Zajmij się uploadem, bo na adf.ly nic nie zdziałasz...." no więc stary potrzebujesz 2 dni żeby 15 dolarów uzbierać przy dobrym sposobie , osobiście Patryku zajmowałem się upoladem i stwierdzam iż adf.ly jak dla mnie to lepszy środek z jednego powodu nie muszę nic robić przez miesiąc a Ty musisz codziennie robić upolad plików Smile
Pozdrawiam !
http://desmond.imageshack.us/Himg600/scaled.php?server=600&filename=beztytuuonz.png&res=landing


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - miniek9090 - 18-09-2012 13:58

@up powiesz co to za sposób??


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Nikodemsky - 18-09-2012 17:09

Myślałem o tym dawno i znalazłem dobry sposób ale jest to dość czasochłonne - tweeter. Najpierw tworzysz dobry profil, zbierasz followersów(albo kupujesz - rzecz w tym, aby wykupić followersów z których będziesz miał konwersję, bo sztuczne konta dają tylko większy numerek) i podajesz ciekawe informacje(jakie to musisz sam do tego dojść) - nie skracasz ich przez adfly tylko przez bitly, co jakiś czas dajesz ciekawe info ze skrótem od adfly(ale musi być przez j.gs albo q.gs - nigdy nie dawać przekierowań prosto z adfly, ludzie omijają takie linki szerokim łukiem) - przy odpowiedniej ilości śledzących można zebrać kilka tysięcy wyświetleń dziennie.

Poznałem 2 osoby zarabiające w ten sposób, działają w ten sposób do teraz - więc uważam, że sposób jest jak najbardziej legit Smile

Są też inne sposoby wiadomo, jednak do adfly trzeba podejść z głową, przez skracanie do linków do PPA czy YT nie zarobi się wiele.


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Pakao - 22-09-2012 09:46

@up Czyli co mam zrobic? ( pisz krok po kroku zielony jestem w tych sprawach Tongue )


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Nikodemsky - 22-09-2012 13:41

Poczytaj o zdobywaniu followersów na tweeterze(followbacki, czy zdobywanie z serwisów wymiany typu social clerks), gdy dojdziesz do kilku tysięcy śledzących, to możesz powoli zaczynać akcję Smile


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Pakao - 22-09-2012 15:50

Wiesz ile mi to zajmie. Szkoda czasu na to, a po drugie nie wiadomo czy w ogóle ktoś w to kliknie.


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Nikodemsky - 22-09-2012 15:54

Zarabianie w internecie to nie jest zabawa na 5 minut, pasywne dochody buduje się bardzo długo i przy użyciu odpowiedniej wiedzy - jeśli chodzi o adfly, to bez wykorzystania odpowiedniej ilości czasu nie zarobisz więcej niż 5-20$ miesięcznie.


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Pakao - 22-09-2012 16:03

Wiem, założyłem tego tweetera https://twitter.com/piotr693206

kliknij Smile


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - surfer0700 - 22-09-2012 16:43

Może głupie pytanie, ale jak to jest w końcu z tym Ad.Fly?
Jeżeli podam link, Wy wejdziecie, to żeby mi zliczyło, trzeba kliknąć ten przycisk w prawym górnym rogu czy nie?


RE: Jak najszybciej zarobić 15$ w adf.ly? - Nikodemsky - 22-09-2012 17:12

Trzeba kliknąć skip ad inaczej nie zaliczy.