Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To (/Temat-Oferuje-Prace-Przed-Pc-Sprawdz-To-58779)

Strony: 1 2 3 4


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - yazir - 13-09-2012 17:07

Chwila grzebania w google Smile
Mówisz że 3 lata tak zarabiasz? Cholera jesteś jak maszyna wielozadaniowa:
*oferowałeś 25zł za rejestrację z Twojego reflinka, za które nikomu nie zapłaciłeś. Plus jak tylko ktoś znalazł błąd / miał wątpliwości burzyłeś się jak wielki pan...
* Miałeś wystarczająco czasu żeby zostać GM'em na serwerze
* Organizować turnieje w fifę...

Ale za ilość spamu szacunek naprawdę.
Więcej nie chce mi się szukać

Edit:
@miniek9090 - ja znalazłem go pod minimum 5 nickami. To spamer / dzieciak który myśli że jak jest z Zabrza to w razie przekrętu nikt go nie znajdzie. Bo używa tego samego numeru gg od kilku lat....


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - twardy - 13-09-2012 18:14

masz super pomysl na zarabianie? jestes nowy na tym forum? moze napisz do admina ze swoim super pomyslem, niech on to oceni, a nie glupich na lato szukasz? ludzi sie jeszcze daja nabrac na bycie "słupem" na allegro? litosci


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - Pablo1979 - 13-09-2012 19:51

Przecież to śmierdzi na odległośćbeka. Niestety wiele osób się to już nacięło poczytajcie sobie na forum Allegro .Nie dajcie się namówić na takie rzeczy bo z tego tylko same problemy.


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - startchips - 13-09-2012 20:48

Po pierwsze, dlaczego niby allegro tak banowali mu konta ? Ile czyta się komentarzy u użytkowników, mają negatywne komentarze odnośnie płatności itd. i jakoś jeszcze nie są zbanowali, a autora tematu by tak ostro banowali ? - Podejrzane.

Po drugie, Niech kolega pokaże jakieś dowody z sprzedaży, skoro zajmuje się 3 lata, a po drugie możesz podać link do tej strony oraz ta strona, może to potwierdzić, że współpracujesz z nimi ? - Podejrzane

Po Trzecie, skoro taka osoba rzeczywiście się zajmuje tym wszystkim, ma doświadczenie itd. to by nie robiła literówek, przede wszystkim by pisała z Polskimi znakami, np. ą, ę itd. oraz by jakoś to porządnie ułożyła, wyśrodkowała itd. A nie napisane zdanie po zdaniu. - Podejrzane.

Dziękuję Wink Powinien być ban za takiego coś, skoro jest to "SPAMER", na IP, aby nie znalazł się już u nas na forum. Pozdrawiam Wink


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - tomazzi - 13-09-2012 20:56

po 1 po co dyskutować i zwracać uwagę na pseudo teksty pseudo biznesmena który nawet nie potrafi pisać poprawnie po polsku i ze znakami polskimi ...
idź infantylny małolacie nauczyć się pisać po polsku poprawnie a potem pseudo biznesmenie staraj się szukać jelenia którego na coś naciągniesz
dla mnie jedynym miejscem dla tego tematu jest kosz, a dla pana pseudo biznesmena najlepiej ban by przypadkiem kogoś w h**a nie zrobił bo później będzie płacz i zgrzytanie zębów jak policja z prokuratorem zapuka do drzwi jak dzieciak na waszych kontach smrodu i przekrętów narobi


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 21:07

(13-09-2012 17:07)yazir napisał(a):  Chwila grzebania w google Smile
Mówisz że 3 lata tak zarabiasz? Cholera jesteś jak maszyna wielozadaniowa:
*oferowałeś 25zł za rejestrację z Twojego reflinka, za które nikomu nie zapłaciłeś. Plus jak tylko ktoś znalazł błąd / miał wątpliwości burzyłeś się jak wielki pan...
* Miałeś wystarczająco czasu żeby zostać GM'em na serwerze
* Organizować turnieje w fifę...

Ale za ilość spamu szacunek naprawdę.
Więcej nie chce mi się szukać

Edit:
@miniek9090 - ja znalazłem go pod minimum 5 nickami. To spamer / dzieciak który myśli że jak jest z Zabrza to w razie przekrętu nikt go nie znajdzie. Bo używa tego samego numeru gg od kilku lat....


jestem pod wrazeniem facepalm
co do 1szego, jak by ktos mi sie zarejestrowal to bym zaplacil, a drugiego nawet nie pamietam Rolleyes


co do tematu, macie kawalek historii mojego konta, wiecej nie mam zamiaru udostepniac. nie jest to nawet 1/3 wplat z tego dnia

klik


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - gosialdo - 13-09-2012 21:19

już wielu takich było choćby na biznesforum. Dasz na początku kilka wypłat na zachętę by się ktoś wciągnął... Co oferujesz? Bardzo modne na Allegro podróbki AirMaxów? Podaj Nick z serwisu.

@edit:
Tomazzi, Ch*j się pisze przez "ch" Wink
i masz całkowitą rację...


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - miniek9090 - 13-09-2012 21:33

(13-09-2012 20:48)startchips napisał(a):  Po pierwsze, dlaczego niby allegro tak banowali mu konta ? Ile czyta się komentarzy u użytkowników, mają negatywne komentarze odnośnie płatności itd. i jakoś jeszcze nie są zbanowali, a autora tematu by tak ostro banowali ? - Podejrzane.

Po drugie, Niech kolega pokaże jakieś dowody z sprzedaży, skoro zajmuje się 3 lata, a po drugie możesz podać link do tej strony oraz ta strona, może to potwierdzić, że współpracujesz z nimi ? - Podejrzane

Po Trzecie, skoro taka osoba rzeczywiście się zajmuje tym wszystkim, ma doświadczenie itd. to by nie robiła literówek, przede wszystkim by pisała z Polskimi znakami, np. ą, ę itd. oraz by jakoś to porządnie ułożyła, wyśrodkowała itd. A nie napisane zdanie po zdaniu. - Podejrzane.

Dziękuję Wink Powinien być ban za takiego coś, skoro jest to "SPAMER", na IP, aby nie znalazł się już u nas na forum. Pozdrawiam Wink

co da ban na ip , jak teraz każde dziecko może użyć proxy?!


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - w00t - 13-09-2012 21:36

(13-09-2012 21:19)gosialdo napisał(a):  już wielu takich było choćby na biznesforum. Dasz na początku kilka wypłat na zachętę by się ktoś wciągnął... Co oferujesz? Bardzo modne na Allegro podróbki AirMaxów? Podaj Nick z serwisu.

@edit:
Tomazzi, Ch*j się pisze przez "ch" Wink
i masz całkowitą rację...

"mianowicie, zajmuje sie handlem w grach internetowych od okolo 3 lat"

chcesz zablysnac to chociaz przeczytaj pierwszy post


RE: Oferuje Prace Przed Pc !! Sprawdz To - hariti - 13-09-2012 21:36

Rozumiem oburzenie, bo sam jestem przeciwny naciąganiu ludzi. Ale co myślicie o sytuacji - sprzedać konto, wziąć pieniądze i olać sprawę?

Oczywiście mam na myśli konto, nie na Twój adres (sam mam 6 kont na allegro - ach te studenckie mieszkania bez umowy Big Grin) i szanse, że będziesz miał w związku z tym problemy są raczej nikłe

Jedyny minus, że nie wiadomo do czego kolega zamierza wykorzystać konta - prawdopodobnie będzie oszukiwał kupujących, więc rezygnuję