Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test gimnazjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Test gimnazjalny (/Temat-Test-gimnazjalny-5836)

Strony: 1 2 3 4


RE: Test gimnazjalny - blackjoe - 23-04-2010 23:05

Ale zegarek jest dozwolony i można go używać a to że dodatkowo jest w nim kalkulator to inna sprawa


RE: Test gimnazjalny - Dareczek13 - 23-04-2010 23:10

Ja sie tam jakos tym nie stresuje .. Podchodzcie do tego 'looźno' !


RE: Test gimnazjalny - shaggan - 23-04-2010 23:12

Poluźnijcie gumę ludzie Tongue ...Ja w tym roku do matury podchodzę ...3 lata temu na gimnazjalny siadałem jak do obiadu ...naprawde ...nie ma się czego bać ..i w brew temu co mówią nauczyciele i nie tylko ten egzamin wcale nie jest taki ważny i trudny na jaki go kreują Tongue ..Powodzenia !


RE: Test gimnazjalny - tarantula8290 - 24-04-2010 07:46

hahahahah nie no test gimnazjalny to przeciez banalna sprawa, pierwszy wiekszy sprawdzian to mowia ze matura, chociaz ciezko w to uwierzyc, bo mnie tak schizowali matura w liceum a tez byl luzik, z polaka ustna zaczalem robic 2 godziny przed egzaminem a tak zero nauki i jakos na studia sie dostalem;p na studiach tez luzy mimo ze jestem na kierunku technicznym, zawsze was straszyc beda wszystkim co przed wami ale pamietajcie, jesli choc w pewnym stopniu macie rozeznanie w temacie to ze wszystkim sobie dacie rade, nie ma co schizowac, ja osobiscie uwazam ze dla mnie najciekawszym egzaminem w zyciu byl egzamin na prawko, nie najtrudniejszym ale najciekawszym a nastepnym egzamin z bycia z kims a tak to wszystkiego sie da nauczyc


RE: Test gimnazjalny - krystian__ - 24-04-2010 09:21

ja też piszę w tym roku ale jest luuzik szczególnie że pisaliśmy w szkole co miesiąc każdy który był rozbijany na poszczególne przedmioty i oceniany...także masakra....mówiąc brzydko gówno to dało a tylko oceny sobie popsulem...Smile ja z polaka się nie martwie z majcy gorzej..ale to popowtarzam jakieś wzory i tyle nauki:Dpozdro i powodzenia:L


RE: Test gimnazjalny - Grabowkers - 24-04-2010 09:29

Jednak sporo jest rocznika '94 na forum Tongue
Moje przygotowania do egzaminu póki co ograniczają się do rozwiązywania testów z poprzednich lat. Potem poprzeglądam sobie zeszyty, porozwiązuje jakieś zadania i mam nadzieję, że jakoś dam radę Big Grin
Przede wszystkim życzę POWODZENIA! Smile
PS. Do jakich szkół się wybieracie? Jak wam poszedł próbny test?


RE: Test gimnazjalny - haggard - 24-04-2010 09:30

Ja piszę próbny egzamin (2gim), jakoś się nie stresuję, bo ten wynik będzie ważny tylko dla mnie Smile. Zrobiłem sobie przed chwilą test z j. angl online dla 3 gim. Na test miałem 90 minut, zrobiony w 20minut i 40/50 pkt hehe. Nie skupiałem całej uwagi na test, bo w końcu na kompie robiłem Smile. Także z języka angielskiego powinieniem mieć 40+. Zrobię sobie zaraz mat i pol.


RE: Test gimnazjalny - Lubelak - 24-04-2010 09:58

ja też piszę masakra ;/
nauka nauka nauka
próbny Z matmy fatalnie Polski 35pkt Ang 40pkt


RE: Test gimnazjalny - pejot - 24-04-2010 18:33

takie coś znalazłem .. http://przecieki.blox.pl/html


RE: Test gimnazjalny - Piotrekol - 24-04-2010 18:52

(24-04-2010 18:33)pejot napisał(a):  takie coś znalazłem .. http://przecieki.blox.pl/html
koleś zwyczajnie nabija punkty a co za tym idzie kaskę Tongue
ja też piszę a jakoś stresu nie mam tylko muszę wzory powtórzyć bo u mnie to masakra z nimi Dodgy