Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Co myślisz o "Shop" ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Co myślisz o "Shop" ? (/Temat-Zamkniety-Co-myslisz-o-Shop-5826)

Strony: 1 2 3


RE: Co myślisz o "Shop" ? - Fractal - 24-04-2010 20:58

Sorry, za bezpośredniość, ale muszę.

Czy wy jesteście aż tak bardzo zapatrzeni w Lockerz? Myślicie, że wejdziecie sobie o dowolnej godzinie do "Shop", zmniejszycie wartość nagrody o 100% i będziecie czekać na przesyłkę. Jestem bardzo pesymistycznie do tego nastawiony, ponieważ jak ujrzycie realia tego to zacznie się najeżdżanie jakie te Lockerz jest złe. Jak dla mnie są tylko dwie możliwości tego "sklepiku":

- Ceny w PTZ z kosmosu (zmniejszenie wartości nagrody o 50% to 5000PTZ (przykładowo))
- 24/7 będą Baggu Bag, koszulki, termosy, kubki i tapety a reszta nadal na zasadzie restocków - ten kto trafi restock w "Shop" dostanie wymarzoną nagrodę.

Przecież to jest niemożliwe, by taki użytkownik w jeden dzień uzbierał sobie 20 znajomych, obejrzał wszystkie filmiki i kolejnego dnia miał PSP czy tam słuchawki.

Zresztą - nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać kwestia VAT - zmniejszysz sobie cenę nagrody a i tak zostanie ona odrobiona przez opłaty państwowe.

Dla USA ten pomysł jest jak najbardziej ok - mogą kupić ciekawe rzeczy sporo taniej bez płacenia podatku, ale dla nas może to być katastrofa. To jest tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że jestem w błędzie, ale niestety - myślę realistycznie.


RE: Co myślisz o "Shop" ? - Adik1818 - 24-04-2010 21:39

niech nawet dadzą podwyżkę, byle nie trzeba było dopłacać w $


RE: Co myślisz o "Shop" ? - MareKSG - 24-04-2010 22:49

(24-04-2010 20:58)Fractal napisał(a):  Sorry, za bezpośredniość, ale muszę.

Czy wy jesteście aż tak bardzo zapatrzeni w Lockerz? Myślicie, że wejdziecie sobie o dowolnej godzinie do "Shop", zmniejszycie wartość nagrody o 100% i będziecie czekać na przesyłkę. Jestem bardzo pesymistycznie do tego nastawiony, ponieważ jak ujrzycie realia tego to zacznie się najeżdżanie jakie te Lockerz jest złe. Jak dla mnie są tylko dwie możliwości tego "sklepiku":

- Ceny w PTZ z kosmosu (zmniejszenie wartości nagrody o 50% to 5000PTZ (przykładowo))
- 24/7 będą Baggu Bag, koszulki, termosy, kubki i tapety a reszta nadal na zasadzie restocków - ten kto trafi restock w "Shop" dostanie wymarzoną nagrodę.

Przecież to jest niemożliwe, by taki użytkownik w jeden dzień uzbierał sobie 20 znajomych, obejrzał wszystkie filmiki i kolejnego dnia miał PSP czy tam słuchawki.

Zresztą - nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać kwestia VAT - zmniejszysz sobie cenę nagrody a i tak zostanie ona odrobiona przez opłaty państwowe.

Dla USA ten pomysł jest jak najbardziej ok - mogą kupić ciekawe rzeczy sporo taniej bez płacenia podatku, ale dla nas może to być katastrofa. To jest tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że jestem w błędzie, ale niestety - myślę realistycznie.


Z tego co pisali elektronika będzie na pewno. Ceny na pewno nie będą z kosmosu, przynajmniej dla aktywnych użytkowników. Za niedługo mają wprowadzić kolejne sposoby na PTZ, codziennie dodają przynajmniej 1 filmik. Jeżeli wolisz tanie nagrody których nigdy nie zdobędziesz to proszę bardzo, ja wolę droższe nagrody ale przynajmniej będę miał pewność że biorę coś wartościowego a nie koszulkę Odyssa.


RE: Co myślisz o "Shop" ? - radekb29 - 25-04-2010 08:06

moim zdaniem podniosą ceny z 10x ale zostawią restocki. Od restocków jest przecież inna zakładka. Nie możliwe jest żeby podnieśli ceny x2,x3,x4 ponieważ by zbankrutowali PSP rozchodziłoby się jak bułki przecież teraz prawie każdy użytkownik ma 500-nie wiem ilu Big Grin Nie wyobrażam sobię Wii za 4000 dałbym te 2000 i bym miał wii za 100$ bo myślę że wezmą ceny z Amazon.com tak samo z xboxem dałbym pół jego ceny i miałbym go za 150$. Ale wtedy strasznie nierówne wartości PTZ by zrobili więc moim zdaniem dadzą x10 albo poprostu ustalą wartość PTZ np 50PTZ za 1$ i w każdym przypadku tak a ceny z amazon i już


RE: Co myślisz o "Shop" ? - frajeralockerz - 25-04-2010 08:39

ja myślę, że ceny podniosą się 2x, bo przez kilka dni dawali 2x więcej pkt za filmiki, jakby więcej razy podrożało to ta zakładka nie miałaby sensu.


RE: Co myślisz o "Shop" ? - matt88 - 25-04-2010 10:57

Co mysle o shopie ? nic bo go jeszcze nie ma Wink
Ale nie jestem do niego optymistycznie nastawiony ;p


RE: Co myślisz o "Shop" ? - Sony_st - 25-04-2010 14:03

W sklepie napewno będą ceny większe. Dlaczego? Bo jeśli byłaby dostawa nagród, to było by tak jak z restockami w moment by wszystko zeszło, a tak restocki będą i PTZ może się nie zmienią,


RE: Co myślisz o "Shop" ? - damianowrz - 25-04-2010 14:38

ceny podniosa przynajmniej jeszcze x4 bo gdyby dali x2 to i tak ludzie mieliby wystarczajaca liczbne pkt a nagrody by musieli wysylac non stop i by raczej zbankrutowali, a tak podniosa jeszcze x4 albo i wiecej i tylko nielicznych bedzie stac na najlepsze nagrody.


RE: Co myślisz o "Shop" ? - gary126 - 25-04-2010 16:53

miały btyć gry muzyka jakieś inne duperele do oglądania itd. a ja tu widzę syf bo jak teraz otworzą shop to cała ta banda ,,głupoli'' (najwięcej z AMERYKI) wykupi wszystko i sklep będzie może otwarty raz na 2 tygodnie - miesiąc


-----------------------------
PAYPAL 25$ (Styczeń)
PSP CRANK (???)


RE: Co myślisz o "Shop" ? - Admin - 25-04-2010 21:49

ta nadejda czasy psp o wartosci 18 tysięcy ptz Tongue