Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]60$ gdzie ulokować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]60$ gdzie ulokować? (/Temat-Zamkniety-60-gdzie-ulokowac-55755)

Strony: 1 2


RE: 60$ gdzie ulokować? - tomazzi - 10-07-2012 17:02

(10-07-2012 16:53)adax84 napisał(a):  
(10-07-2012 16:19)punkciarz33 napisał(a):  Royalty7 https://royalty7.com/ref=wokon
Szybko mozna zwiększyć kapitał

Jestem spokojnym człowiekiem, ale jak widzę tak skrajną głupotę czy lekkomyślność to mam ochotę mocno przekląć. Czy autor tego postu przesiedział ostatnie 3 tygodnie w bunkrze czy jednak z rozmysłem poleca innym R7, żeby straciliy pieniądze. Za takie szkodliwe wypowiedzi powinien być ban!!!! Do licha, jak można polecać SCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

może gdzieś mu umknęło, że ten program to na tą chwilę scam
pewnie obudzi się z ręką w nocniku jak przyjdzie do wypłaty przez niego swoich środków w programie Big Grin


RE: 60$ gdzie ulokować? - adax84 - 10-07-2012 17:23

(10-07-2012 17:02)tomazzi napisał(a):  może gdzieś mu umknęło, że ten program to na tą chwilę scam
pewnie obudzi się z ręką w nocniku jak przyjdzie do wypłaty przez niego swoich środków w programie Big Grin

To by tylko znaczyło, że jest skrajnie nieodpowiedzialny, skoro poleca program w którym nawet nie wie co się dzieje. Ponadto jego post łamie 6pkt. regulaminu - co już zgłosiłem.


RE: 60$ gdzie ulokować? - marcin82 - 10-07-2012 18:36

no polecanie w tym momencie R7 jest 'dziwne'Wink
natomiast co do innych propozycji - autor pytania pytał o w miarę bezpieczne miejsce, więc nie proponujcie mu ponziaków (wiadomo, że zysk największy, ale jakie ryzyko..)


[Zamknięty]60$ gdzie ulokować? - Roben - 11-07-2012 09:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.