Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tomro123 - oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: tomro123 - oszust! (/Temat-tomro123-oszust-55473)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 19:35

heh. Big Grin No już xJAmaTOx rzucił taką propozycję.
Niestety ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, gdyż nie było mnie na forum za czasów przekrętów tomera123 Smile


RE: tomro123 - oszust! - Driver494 - 03-07-2012 19:36

Mnie oszukał trochę ponad tydzień temu :S


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 19:56

Ten tomro123 czy tomera123 ? Big Grin


RE: tomro123 - oszust! - Driver494 - 03-07-2012 20:15

tomer123


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 20:46

Aaa.... Pewnie i tak nie ma żadnej różnicy, bo to ten sam oszust. . .


RE: tomro123 - oszust! - Youtuber - 03-07-2012 21:41

Macie wymiane u nitrama w 100& pewne, a wymieniacie u kogoś kogo nie zna nikt na forum i nie ma dużo reputacji.


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 23:11

No niestety.
To był mój drugi "stosunek" i wpadłem.
Kiepsko wróżę swoją przyszłość.


RE: tomro123 - oszust! - Driver494 - 04-07-2012 07:22

Mnie oszukał na kluczu do steam do cs 1.6. Na tą chwilę nikt nie miał.


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 04-07-2012 10:36

A mi zależało na szybkiej kasie, no a oczywiście na kasę z PayPala to bym sobie trochę poczekał.
Ten idiota napisał, no i się połasiłem . . .
Mam nadzieje, że ten temat będzie przestrogą dla innych.


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 05-07-2012 12:36

I tak oto Panowie i Panie (jeżeli są Tongue) chciałbym ogłosić, że z oszustami jednak da się wygrać.
Dokładnie dzisiaj o godzinie 07:19 otrzymałem zwrot skradzionych 30 złotych.
Co więcej, nie zwrócił mi ich PayPal, a sam Pan łaskawi tomro123 Big Grin

Jak do tego doszło?
No a więc postanowiłem, że dzieciakowi nie odpuszczę obojętnie ile pieniędzy miałbym stracić.
Przeszedłem się do najbliższej kancelarii prawniczej i przedstawiłem całą sprawę.
Miła Pani prawnik powiedziała, że z odzyskaniem pieniążków nie będzie problemu, aczkolwiek ona i tak sobie więcej za to działanie policzy.
Zgodziłem się, bo przecież chodzi o nauczkę dla gówniarza. I tak oto poinformowałem tomoro123, o zaistniałej sytuacji, wysłałem u ostatnie ostrzeżenie i czekałem.
Nie było trzeba czekać długo . . .
Dzieciak po prostu się przestraszył i od razu napisał:


Cytat:Witam.postanowiłem napisać do ciebie w celu naprawienia szkody.chce być człowiekiem uczciwym,to był mój jeden taki wybryk,a co ludzie pisali na forum że to jakiś tomer123 to nie ja.poprostu taki zbieg loginów.wtedy miałeś przelać mi 30zł a dostałem kase w dolarach i po kursie wychodziło 29zł.moge oddać ci 20zł.jeśli napiszesz w temacie że już wszystko jest w porządku.odpowiada ci takie coś?


Napisałem, że chce zwrotu całej gotówki, tzn. 30 złotych. Tyle mi zabrał, więc tyle chce z powrotem. Wyłączyłem komputer i poszedłem spać.


Dzisiaj wchodzę na pocztę - masa wiadomości, czego to tomro123 nie wymyślał Big Grin heh. . .
Ale nie odpisywałem, bo byłem w dalekiej podróży i najzwyczajniej w świecie nie miałem dostępu do sieci.
Między wiadomościami pełnymi bzdur, znalazła się wiadomość z PayPal, informująca o przelewie 30 PLN Smile

Tak więc od razu postanowiłem napisać do Was.


Jeżeli się uweźmiecie się na pozostałych złodziejaszków, to myślę, że jesteście w stanie odzyskać swoje pieniądze.
Oczywiście opcje są dwie:
1. Złodziej się przestraszy i zwróci pieniądze.
2. Wydacie kasę na prawnika, żeby odzyskać swoje groszaki = wyjdziecie na minusie, ale gówniarz dostanie nauczkę.


Ja wybrałem opcję drugą no i udało się bez straty kasy.
Tak czy siak dziękuję Wam za wszystkie opinie - zwłaszcza malpa2, bo to dzięki Niemu postanowiłem dzieciakowi nie odpuszczać. No i adminowi, który szybko podjął interwencję i wręczył kolesiowi bana.

Tyle w tym temacie. Życzę Wam powodzenia w drodze odzyskiwania skradzionych pieniędzy.


Co będzie z kontem tomro123 ?
O tym zapewne zadecyduje administracja.


Pozdrawiam