Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! (/Temat-Wersja-Beta-Sklepu-na-Lockerz-5526)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Songoku - 19-04-2010 23:34

Super !!!
Mam nadzieję że w końcu będę mieć to PSP.


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - pattu91 - 19-04-2010 23:47

A ja kompletnie nie chcę sklepu i nie chcę dopłacać do nagrody ;/


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - kamilklw - 19-04-2010 23:53

to nie nagroda tylko zakup, ja podchodzę do sklepiku z dystansem bo :
po primo jest to sklep więc do przedmiotu trzeba będzie dopłacić
po drugo oznaczą przedmiot jako zakup więc zapłacimy i wacik i cło - choć to zależy od tego co kupimy i za ile

podsumowując:
Fajnie że zrobią sklepik może się luźniej zrobi na restockach, bo tylko taką zaletę sklepiku widzę i chyba jedyną z punktu widzenia Polaka


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - stiopa - 20-04-2010 06:35

Nareszcie myslalem ze nie doczekam tej chwili.Dla mnie osobiscie to super news nie mam czasu siedziec po nocach i czekac na restocki ,a jesli juz to szanse na wymarzona nagrode sa minimalne.Mam tylko nadzieje ze za bardzo nie skomplikuja nam zycia zasadami zakupu Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Mysciak - 20-04-2010 06:58

Nie mogę się doczekać Big Grin . Tak jak up nie chce mi się po nocach czekać na restock. Tylko mam nadzieję że nie będzie w tym jakiegoś haczyku


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - kwasu123 - 20-04-2010 07:20

Ja tam wolałbym dalej restocki po nocach niz dopładac kase.....Jak trzeba bedzie doplacac kasa a ptz bedzie służyć jako zniżka to ja dziękuje postoje


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - onilox - 20-04-2010 07:21

@ up
czytaj dokładnie tam będzie można płacić:
kasą
Ptz +kasą
samymi ptz'ami


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Hoffman - 20-04-2010 07:28

onilox ma rację, pisali o tym wiele razy, każda opcja będzie dostępna.


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Bot222 - 20-04-2010 07:53

Będzie i to 1tyś haczyków bo to nie możliwe że by było od tak biore psp i kupuje zobaczcie sklepiki na innych stronach z nagrodami i prawie nigdy nagroda nie jest dostępna.Restocki są najlepsze.I jeszcze będzie tak że se wyceniom psp na 800żł tylko że w dolarach.


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - matt88 - 20-04-2010 09:09

(20-04-2010 07:28)Hoffman napisał(a):  onilox ma rację, pisali o tym wiele razy, każda opcja będzie dostępna.

ale nie wiadomo czy odrazu, to narazie bedzie wersja beta..
nie ma sie co ekscytowac moim skromnym zdaniem ;p